Kadın dizisinde şaşırtan olay!

FOX TV'de yayınlanan ve reyting rekortmeni 'Kadın' isimli dizide herkesi şaşırtan bir olay yaşandı. 'Şirin' isimli karakteri canlandıran oyuncu Seray Kaya, misafirlere ikram etmek için hazırladığı kahvenin içine tükürdü.

Kadın isimli dizinin son bölümünde ekran başındaki izleyiciyi tiksindiren bir hadise yaşandı.  Sarp’ın apartmana taşınması ile daha da hareketlenen dizinin son 62. bölümde yer alan bir sahne dizinin önüne geçti ve sosyal medyanın konusu oldu. Dizinin başarılı karakterlerinden biri olan Şirin’in yaptığı bir hareket ekran başındakileri şoke etti.

KAHVENİN İÇİNE TÜKÜRDÜ

Şirin ile yıldızları bir türlü barışmayan Ceyda, Enver’in evine yardım için gider. Bu durumdan rahatsızlık duyan Şirin tam evden gidecekken babası Enver onu durdurur ve kendilerine bir kahve yapmasını söyler.  Ceyda’ya kendi elleri ile kahve yapma fikri Şirin’e hiç cazip gelmese de babasından korktuğu için mutfağa gider ve kahveyi gönülsüz olsa da yapar. Tam kahveyi içeri götürmek için mutfaktan çıkmaya hazırlanan Şirin’in aklına bir cinlik gelir ve kahvelerden birinin içine tükürür.
Dizinin kötü karakterlerinden olan Şirin, yaptığı bu hareketle büyük tepki çekti.

Kadın dizisinde kim öldü? Kadın son bölüm final etkisi yarattı! İlginizi Çekebilir Kadın dizisinde kim öldü? Kadın son bölüm final etkisi yarattı!

 

Loading...