Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın dizisinde 36 bölümdür beklenen an geldi! İşte gözyaşı garantili o sahne…
Kadın dizisinde 36 bölümdür beklenen an geldi! İşte gözyaşı garantili o sahne…
Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Kadın'da 36 bölüm sonra izleyicilerin büyük bir merakla beklediği an geldi. 2. sezonuna başlayan Kadın dizisinde eşi ve çocukları tarafından öldü sanılan Sarp geri döndü. Bahar henüz Sarp'ı görmese de çocuklar babalarına kavuştular. Son bölümü izleyenler de bu sahnelerden çok etkilendi ve Twitter'dan ne kadar sabırla bu anı beklediklerini dile getirdiler. Adeta Caner Cindoruk'un canlandırdığı Sarp ile beraber ağladılar.
Sozcu.com.tr
Magazin 24 Ekim 2018 - 11:41

Kadın dizisinde düğüm çözüldü, Sarp gerçeği ortaya çıktı. ilk bölümden beri Bahar’ın yaşadıkları İçin Sarp’a kızan da oldu ‘bir açıklaması vardır’ diyen de. Bahar yaşam savaşı, verirken Sarp döndü. Üstelik Sarp da eşi Bahar ve çocuklarının öldüğünü sanıyormuş. İşte dizide son yaşananlar ve gözyaşlarına boğan kavuşma sahnesi…

KADIN İLK SEZONDA NELER YAŞANDI?

Bahar, vapurda düştükten sonra eşi Sarp'ın öldüğünü sandı ama cesedi geçen yıllara rağmen bulunamadı. Bu da Bahar'ın yıllarca Sarp'ı beklemesine sebep oldu. Bahar'ın Doruk ile Nisan adında iki çocuğu var. Bahar yaşadığı maddi sıkıntılardan sonra hastalıklarla boğuşmaya başladı. Tam hayatına onu seven bir adam (Arif) girmişti ki Sarp döndü.

SARP DÖNMEK İÇİN NEDEN BU KADAR BEKLEDİ?

Sarp vapurdaki kazadan sonra Pırıl adında bir kadın tarafından kurtarıldı. Tabi o zamanlar bu kadının eşi olacağını bilmiyordu. Pırıl, Sarp'ı kurtarır ve evine götürür bu sırada belalı eski sevgilisi ile karşılaşır. Belalı sevgili Sarp'ı kıskanıp Pırıl'ı dövmeye başlar. Sarp kendini tutamayıp adamı önce döver sonra da kazara öldürür. Ancak belalı sevgilinin adamı tarafından da vurulmaktan kurtulamaz. Pırıl, Sarp'ı alıp yurt dışına kaçırır. Tabi bunları yaparken karanlık işleri ile ünlü babası Suat Bey ona yardım eder. Sarp sağlığına kavuştuğunda yaşadığını ve peşinde birileri olduğunu Bahar ve çocuklara haber vermek ister. Ancak Bahar'ın kardeşi Şirin, Bahar ve çocukların yangında öldüğünü söyler. Bahar'la bir türlü yıldızı barışmayan Şirin’in, Sarp'a aşık olduğu için bu yalanı söylemesi onun için çok kolaydır. Şirin bu uğurda Suat Bey ile de işbirliği yapmaktan geri kalmaz. Hatta Bahar ve çocuklar için sahte mezarlıklar bile yapılır.

EKRANA KİLİTLEYEN KAVUŞMA SAHNESİ

Sarp gerçekleri Bahar'ın üvey babası Enver'den çocuklarının yaşadığını öğrenir. İzleyicileri ekrana kilitleyen ve duygu yüklü anların yaşandığı bu sahnede Sarp hastanede çocukları ile karşılaşır, gözyaşları içinde birbirlerine sarılırlar. İşte o sahne…

 

TWİTTER YORUMLARI

Kadın son bölümKadın son bölümKadın son bölümKadın son bölüm
Son güncelleme: 07:46 - 21.11.2018