Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın yeni bölüm 2. fragman: ‘Kocanı istemiyorum!’ (Kadın 48. bölüm fragmanı izle)
Kadın yeni bölüm 2. fragman: ‘Kocanı istemiyorum!’ (Kadın 48. bölüm fragmanı izle)
Kadın 48. yeni bölüm 2. fragman bugün yayınlandı. Kadın yeni fragmanda; Pırıl, Bahar'dan onu okulda gördüğünü söylememesini istiyor. Pırıl bunu Sarp'a kendisi söylemek istiyor. Bahar gerek olmadığını çünkü kocasını istemediğini söylüyor. Ve bir kez daha silahlar ortaya çıkıyor. Nisan, tehlike altında. Bahar'ın çığlıkları ortalığı inletiyor. İşte Kadın 48. yeni bölüm fragmanları...
Magazin 3 Şubat 2019 - 11:42

KADIN 48. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

KADIN 48. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KADIN 47. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Pırıl geliyor. Doruk ve Nisan kardeşleri ile tanışıyor. Doruk çocuklarının isimlerini duyunca onların kardeşleri olduğunu anlıyor. Sarp bu duruma çok sinirleniyor. Nisan ve Doruk’un mutluluğu yarım kalıyor.

BAHAR VE ÇOCUKLARIN TEHLİKEDE OLDUĞUNU PIRIL SÖYLEMİŞ

Sarp Münir ve Pırıl’la mutfakta konuşuyor. Gelişlerine kızıyor. Münir mecbur kaldıklarını söylüyor. Başka güvenli yer olmadığını da ekliyor. Pırıl ‘aile saadetini’ bozmaya gelmedim diyor. Ayrıca Sarp’ı onlar için endişe etmemekle suçluyor. Pırıl’ın Bahar’la çocukların tehlikede olduğunu Sarp’a haber veren kişi olduğunu Münir de öğreniyor. Sarp, Münir’den bir ev daha bulmasını istiyor. Ayrıca Yeliz’in ölen kadın olduğu haberini alan Sarp bir yıkım daha yaşıyor. Ve ölenin Yeliz olduğunun gizli tutulmasını istiyor.
kadin3

‘YELİZ’İN ÖLÜMÜNÜ BAHAR’DAN SAKLAYIN’

Sarp, Enver’i aratarak Bahar ve çocukların iyi olduğunu söylüyor. Ayrıca Bahar’ın Yeliz’in ölümünü öğrenmesinin de çok tehlikeli olduğunu anlatıyorlar. Enver Bahar’ın canını riske atmamak için susmalarını tembihliyor.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

NİSAN VE DORUK’TAN PIRIL’A İLK TEPKİ

Nisan ve Doruk, Pırıl’ın kim olduğunu öğrenince onun aldığı kıyafetleri çıkarıyorlar. Sarp, Nisan ve Doruk’u kardeşlerine yaklaştırmak istiyor ama bu fikre yanaşmıyorlar. Sarp her ne olursa olsun onları çok sevdiğini söylüyor. Doruk, Nisan’a sarılarak Nisan’ın sadece kendi ablası olduğunu söylüyor.

‘BURADA OLMAMASI GEREKEN KİŞİ BENİM’

Bahar eve dönüyor ve deliye dönüyor. Sarp ‘mecbur kaldıklarını söylüyor. Bahar ‘burada olmaması gereken kişi benim, git karından özür dile’ diyerek ona tokat atıyor.
kadin2

BAHAR: AYAĞINI DENK AL

Pırıl, Bahar’a yanaşmaya çalışıyor. Bahar çok sinirleniyor. Pırıl’ın çocuklarına bizim masumiyetimizi anlatmaya çalışıyosun deyince Bahar aptal bir kadın olmadığını söylüyor. Ve Pırıl’a ‘ayağını denk al’ diyor.

Son güncelleme: 12:57 - 03.02.2019