Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın yeni bölüm fragmanı: İşte Şirin şimdi bitti! (Kadın 39. bölüm fragman izle)
Kadın yeni bölüm fragmanı: İşte Şirin şimdi bitti! (Kadın 39. bölüm fragman izle)
Kadın dizisinin 39. yeni bölüm fragmanında gerçekler ortaya çıkıyor. Son bölümün yayınlanmasından sonra gelen yeni bölüm fragmanında; Sarp'ın karısı Enver ve Hatice'ye kızını hem babamla hem de kocamla birlikte diyor. Bunun üzerine şoke olan Enver, Şirin'e tokat atıyor ve "Şirin diye bir kızımız yok artık!" diyor. Kadın 38. son bölümünde Şirin, Bahar'ın direncini kırmak için her şeyi yapıyor. Bahar ise artık isyan ediyor. "Hayatımda kimseden nefret etmedim ama onun ölmesini istiyorum..." diyor. Sarp ise gözyaşlarını dindiremiyor ve Bahar'ı yalnızca uzaktan görüyor. Şirin ile yaptığı pazarlık yalnızca Bahar'ın yaşaması için... Arif, bir yandan Bahar'ı mutlu eden tek kişi, bir yandan da Sarp'ın yaşadığını hala gizliyor, bu durumsa onu rahatsız ediyor. İşte Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı...
Magazin 8 Kasım 2018 - 09:25

Kadın 39. yeni bölüm fragmanı geldi. Kadın 38. son bölümde Bahar’ın çilesi bitmek bilmiyor. Şirin, Bahar’ın canını yakmak için elinden geleni yapıyor. Bahar’ın iyileşmesi için Sarp ile pazarlık yapan Şirin ilik vermeyi kabul ediyor. Ancak Bahar’ın canını yakmak için Sarp ile birlikte olduğunu söylüyor. Yeni bölüm fragmanında ise Pırıl, Şirin’in gerçek yüzünü anne babasına anlatıyor. Sarp ile yattığını ve babasının sevgilisi olduğunu söylüyor. Enver, olayın şoku ile Şirin’ tokat atıyor. Şirin çıldırıyor ve Pırıl’a saldırıyor. İşte Kadın dizisinin 38.son bölümünde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı…

KADIN 39. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


KADIN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bahar'a ilik vermeyi kabul eden Şirin'i Sarp'ın nasıl ikna ettiği merak konusudur. Şirin ise iliği vermeyi kabul etmesine rağmen Bahar'ı huzursuz etmek için elinden geleni yapar. Sarp'ın, kardeşiyle bir ilişkileri olduğunu bilme düşüncesi bile Bahar'ın mahvolmasına sebep olurken, Şirin bir adım daha ileriye gider. Bahar'dan Sarp'ın yaşadığını gizlemek ise Arif'i içten içe rahatsız etmeye başlar.

KADIN DİZİSİ KONUSU

Kadın, FOX TV’de yayınlanan, başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı dram türündeki Türk televizyon dizisi. Dizi için daha önce anne rolünde Beren Saat’in yer alacağı söylenmiş ancak rolde Özge Özpirinçci yer almıştır. Orijinali “Woman” olan yönetmenliğini Yuji Sakamoto’nun yaptığı Japon dizisinden uyarlanmıştır. Eşi Sarp’ın ölümünden sonra hayata tutunmaya çalışan Bahar’ı ve çocukları Nisan ile Doruk türlü olaylar beklemektedir. Bahar hayat doludur ancak yaşadıkları karşısında zor bir sınav verecektir.

 

 

 

Son güncelleme: 10:34 - 08.11.2018