Kadın 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 4. son bölüm izle? 5. bölümde neler olacak?

Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı her salı son bölüm biter bitmez Google üzerinden araştırılıyor. İzleyicilerin çok beğendiği ve yayınlandığı gece Twitter'da TT olan Kadın 5. yeni bölüm fragmanıı yayınlandı mı? Son bölümde Musa’ya boşanmak istediğini söyleyen Jale hastanede çok büyük bir sürprizle karşılaşıyor. Haberimizde 4. bölüm özetini izleyebilirsiniz. Kadın yeni yani 5. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kadın 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 4. son bölüm izle? 5. bölümde neler olacak?

İlk bölümü ile reyting listelerinin ilk sıralarınmda yer alan Kadın 4. bölümü ile nefes kesti. Yaşanan duygu dolu anların ardından Kadın yeni bölüm fragmanı ile buluşmak isteyen izleyiciler cevabı google üzerinde arıyor. Son bölümde Şirin'in söylediklerinden sonra Bahar bir daha annesinin evine gitmeyi düşünüyor. Peki Kadın 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak? Kadın son bölüm özeti…

KADIN SON BÖLÜM ÖZETİ

Şirin'in söylediklerinden sonra Bahar bir daha annesinin evine gitmeyi düşünmemektedir. Sarp'ın kötü bir insan ve bir tacizci olduğuna asla inanmak istemez.

KADIN 4. BÖLÜM İZLE!

Şirin'in Hatice'ye itiraflarından sonra ise Hatice de bir daha Bahar'ı görmek istemediğine karar verir. Çünkü Bahar'ı görmenin Şirin'e kötü geldiğini düşünür ve Bahar gibi onu da kaybetmek istemez. Ama Şirin'in hala annesine tam olarak anlatmadığı, Sarp'la ilgili büyük bir sırrı vardır. Musa'ya boşanmak istediğini söyleyen Jale ise hastanede çok büyük bir sürprizle karşılaşacaktır.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Med Yapım ve MF Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, sezonun en iddialı dizisi “Kadın”ın merakla beklenen 2. bölümü Salı akşamı izleyiciyle buluştu. Hande Altaylı'nın senaristliğini yaptığı, yönetmenliğini Merve Girgin'in üstlendiği ve dizinin başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar'ın paylaştığı dizi, sosyal medyada da büyük ses getirdi. İzleyici tarafından beğeniyle izlenen dizi, geçtiğimiz akşam Twitter'da #Kadın etiketi ile TT listesine girerek ‘en çok konuşulanlar' arasına girme başarısını da elde etti.

KADIN 5. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin öyküsünü konu alan dizinin 4. bölümü için şimdiden nefesler tutuldu.

DİZİ SETİNE KADINLARDAN ZİYARET

Yeni yayın döneminde FOX izleyicisiyle buluşan, yapımcılığını Med Yapım ve Mf Yapım'ın üstlendiği “Kadın” dizisinin seti, atölyelerde faaliyet gösteren kadın işçileri ağırladı. Dizide kendi sorunlarının işlenmesinden dolayı memnuniyetlerini belirten ekip, Özge Özpirinçci, Ayça Erturan ve Sinem Uçar'a plaket vererek, nazar boncuğu hediye ettiler. Dizinin uygulayıcı yapımcısı Suzan Sümeli'yle de görüşerek, ilerleyen bölümlerde atölye sahnesinde oynama sözü aldılar. Salı akşamları FOX’ta yayınlanan dizide Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk'a Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün ve Ali Semi Sefil eşlik ediyor.

Loading...