Sözcü Plus Giriş

Kadın 7. bölüm fragmanı yayında! Hatice yolun sonuna mı geldi? Kadın Dizisi 6. son bölüm izle!

Yayınlandığı günden bu yana en çok konuşulan dizler arasında yer alan Kadın Dizisi'nin Kadın 6. son bölümün ardından izleyiciler Kadın 7. yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Son bölümüyle nefesleri kesen dizinin son bölümünde Şirin'in öldüğünü düşünen Hatice, yolun sonuna geldiğini düşünür. Yeni fragmanda neler olacağının ipuçlarını merak edenler Google üzerinden aramalara başladı. Peki Kadın 7. yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte son bölüm izleme linki ve özeti...

Güncellenme: 09:50, 29/11/2017
Kadın 7. bölüm fragmanı yayında! Hatice yolun sonuna mı geldi? Kadın Dizisi 6. son bölüm izle!

Kadın dizisi son günlerin en çok konuşulan yapımları arasına girdi, dram dolu sahneleriyle herkesin içine dokunan Kadın dizisi her yeni bölümde gelişmeler durmak bilmiyor. Kadın dizisi son bölüm fragmanında duygu dolu anları seyredenler bu akşam 6. bölüme kilitlendi. Son bölümün ardında 7. yeni bölüm fragmanı Kadın dizisi izleyicilerinin en çok merak ettiği konu oldu. Peki yeni fragman yayınlandı mı? Son bölümde ? Bahar olup bitene anlam veremediği için Enver'i arar ve Hatice'ye ulaşmaya çalışır. Enver, Bahar'a hiçbir şey anlatmamakta kararlı olsa da Bahar bir şekilde Hatice ile Şirin'in hastanede olduğunu öğrenir. İşte Kadın fragman detayları ve son bölüm özeti…

DİZİNİN KONUSU

Kocası Sarp'ın ölümünden sonra Bahar'ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk (4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şirin’in öldüğünü düşünen Hatice, yolun sonuna geldiğini düşünür. Ama Hatice verdiği kararda Şirin kadar şanslı olacak mıdır?

Bahar olup bitene anlam veremediği için Enver'i arar ve Hatice'ye ulaşmaya çalışır. Enver, Bahar'a hiçbir şey anlatmamakta kararlı olsa da Bahar bir şekilde Hatice ile Şirin'in hastanede olduğunu öğrenir. Hatice'yi görmek için hastaneye giden Bahar, Jale'nin yardımıyla Hatice'yi ziyaret eder. Kadın dizisi son bölümü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

KADIN 6. BÖLÜM İZLE!

Tüm olup bitenden habersiz olan Enver'in ise, Şirin'in odasında bulduğu şeyden sonra kafası iyice karışacak ve Şirin'e karşı olan şüphesi giderek artacaktır.

KADIN 7.  BÖLÜM FRAGMANI


Med Yapım ve MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, sezonun en iddialı dizisi “Kadın”ın merakla beklenen 6. bölümü Salı akşamı izleyiciyle buluştu. Hande Altaylı’nın senaristliğini yaptığı, yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği ve dizinin başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı dizi, sosyal medyada da büyük ses getirdi. İzleyici tarafından beğeniyle izlenen dizi, geçtiğimiz akşam Twitter’da #Kadın etiketi ile TT listesine girerek ‘en çok konuşulanlar’ arasına girme başarısını da elde etti. Kadın dizisi takipçileri yeni bölüm fragmanını araştıryor. Kadın 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni fragmanı yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

 

 

İlginizi ÇekebilirKadın dizisi oyuncu analizi: İşte 'Kadın' dizisi konusu ve oyuncuları, kim kimdir?Kadın dizisi oyuncu analizi: İşte 'Kadın' dizisi konusu ve oyuncuları, kim kimdir?
Yayınlanma Tarihi:23:35,