Kadınlar matinesinde Selin’in kalçasına dokundu!

Geçen ay futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile görkemli bir düğünle evlenen Selin Ciğerci, sahne aldığı kadınlar matinesinde bir izleyicinin kalçasına dokunmasıyla neye uğradığını şaşırdı. Ciğerci o anlarla ilgili paylaşımda bulundu.

Kadınlar matinesinde Selin’in kalçasına dokundu!

Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, uzun süredir birlikte olduğu futbolcu sevgilisi ile geçtiğimiz ay görkemli bir törenle dünyaevine girmişti. Sosyal medya fenomenliğinin yanı sıra şarkıcılık da yapan Ciğerci’nin başına, katıldığı kadınlar matinesinde ilginç bir olay geldi.

KALÇASINA DOKUNDU

Kıvrak danslarıyla hayranlarını coşturan Selin Ciğerci, bir ara izleyenlerin arasında şarkısını söylemeye başladı. Yoğun sevgi seliyle karşılaşan Ciğerci’ye o sırada hayranından şaşırtan bir hareket geldi. Kadın izleyicinin Ciğerci’nin kalçasına dokunduğu anlar başka birinin kamerasına yansıdı. Neye uğradığını şaşıran Ciğerci, arkasını dönüp kalçasına dokunan hayranına şakayla karışık tepki gösterdi.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

Sosyal medyada yayılan görüntülere kullanıcıların çoğu “Taciz” yorumları yaparken çoğu kişi kadın hayranın sadece meraktan bu hareketi yaptığını savundu.

Kerimcan Kamal, Selin Ciğerci'nin düğününe katılan ünlülere tepki gösteri İlginizi Çekebilir Kerimcan Kamal, Selin Ciğerci'nin düğününe katılan ünlülere tepki gösteri
Loading...