Kadir Doğulu, gözaltına alındığı Dubai’ye bir daha gitmeyeceğini açıkladı

Kadir Doğulu, yaşadığı gözaltı deneyiminden sonra bir daha Dubai'ye gitmeyi düşünmediğini söyledi ve ekledi: "O defter benim için kapandı"

Kadir Doğulu, gözaltına alındığı Dubai’ye bir daha gitmeyeceğini açıkladı

Oyuncu Kadir Doğulu, önceki akşam Cihangir’de objektiflere takıldı. Yemek yediği mekanın çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu, Dubai'de yaşadığı tatsız deneyimi anlattı. Yakışıklı oyuncu, gözaltına alınıp kötü muameleye maruz kaldığı Dubai için, “O ülke benim için artık bitti. Güzel anılarla hatırlamak isterdim Dubai’yi. Hiç kabahatimiz yoktu. Birçok kişiye aynı muameleyi yaptılar. Biz sadece soru sorduk ve içeri alındık. Dubai defteri benim için kapanmıştır” dedi.

kadir-dogulu-ic-9

Kadir Doğulu, kendisi gibi oyuncu olan eşi Neslihan Atagül ile bir dizi projesinde birlikte oynayıp oynamayacaklarına dair yöneltilen soruya da cevap verdi: “Elbette oynamak isterim ama iyi bir proje olmalı. Beraber kamera karşısına geçtiğimiz Fatih Harbiye dizisinin üzerinde bir iş çıkarmalıyız”

 

Kadir Doğulu, Dubai havalimanında gözaltına alındı İlginizi Çekebilir Kadir Doğulu, Dubai havalimanında gözaltına alındı
Loading...