Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül’ün arası düzeldi
Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül’ün arası düzeldi
Neslihan Atagül, bir yılı aşkın süredir evli olduğu Kadir Doğulu'ya oldukça kızgındı. Kızgınlığın sebebi Doğulu'nun arkadaşlarıyla sabahlara kadar kulüp kulüp gezmesiydi. Çiftin boşanacağı iddia ediliyordu. Ancak, Doğulu, eşinin gönlünü almayı başardı. 
Magazin 11 Şubat 2018 - 12:07

Posta’nın haberine göre, 2016 yılında dünyaevine giren Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun arası bir süredir kötüydü. Kadir Doğulu’nun arkadaşlarıyla sabahlara kadar kulüplerde gezmesine kızan Atagül’ün boşanmayı bile düşündüğü konuşuluyordu. Atagül, haklarında çıkan iddiaları “Tartıştığımız doğru ama nereden duydunuz?” diyerek bir nevi doğrulamıştı. Doğulu’nun, geçen hafta Erzurum-Palandöken’de yalnız tatile çıkması da ayrılık iddialarını artırmıştı.

Son bilgilere göre Doğulu, eşine 200 adet gül gönderdi ve kendini affettirmeyi başardı. Atagül, gülleri evin balkonuna koydu. Bu durumu gören komşuları da “Araları düzeldi, haberiniz olsun” diyerek çiftin arasında buzların eridiğini açıkladı.