Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kaia Gerber ve Pete Davidson ilk kez görüntülendi
Kaia Gerber ve Pete Davidson ilk kez görüntülendi
Kaia Gerber ve Saturday Night Live programının başarılı komedyeni Pete Davidson, haklarında çıkan 'Sevgili' dedikodularının ardından ilk kez birlikte görüntülendi...
Magazin 7 Kasım 2019 - 10:21

Adı şimdiye kadar kimse ile aşk dedikodusuna karışmayan ünlü model Kaia Gerber, moda dünyasına adım attığından bu yana gündemden düşmedi. Buna rağmen hiçbir skandalda ya da dedikoduda yer almadı. Şimdi ise adı Pete Davidson ile anılıyor.
Ünlü model Kaia Gerber ve ünlü komedyen Pete Davidson, sevgili iddialarının ardından ilk kez dün akşam birlikte görüntülendi. 90’lı yıllara damga vuran top model Cindy Crawford’un 18 yaşındaki kızı Kaia ile Pete, bir mekana giderken otomobilin içinde magazin basınına yakalandı.
Basını karşısında gören Kaia’nın utangaç halleri dikkat çekerken, son dönemlerde Ariana Grande, Margaret Qualley, Kate Beckinsale gibi dünyaca ünlü isimlerle sevgili olan Pete ise rahat tavırlar sergiledi.

Daha önce açıklama yapan, ikiliye yakın bir kaynak Gerber ile Davidson'ın sadece arkadaş olduklarını iddia etmişti ama Page Six ise Pete Davidson'ı, Gerber'in evinden çıkarken görüntüleyerek iddiaları farklı bir boyuta taşımıştı. Sosyal medya kullanıcıları bu ilişkiyi aralarındaki yaş farkı nedeniyle onaylamıyor ve Kaia'nın henüz küçük olduğunu düşünüyor.

Kaia Gerber 16 yaşında moda dünyasına girdiğinde çok eleştirilmişti.

Pete, dünyaca ünlü şarkıcı Ariana Grande ile nişanlanmış ama kısa süre sonra ayrılmıştı…

Son güncelleme: 11:12 - 07.11.2019