Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz, Alihan ile işbirliği yapıyor! Kalbimdeki Deniz 51. bölüm yeni fragman geldi mi? Kalbimdeki Deniz son bölüm izle
Deniz, Alihan ile işbirliği yapıyor! Kalbimdeki Deniz 51. bölüm yeni fragman geldi mi? Kalbimdeki Deniz son bölüm izle
Kalbimdeki Deniz izleyicileri yeni bölümde neler olacak diye merak ediyor. Kalbimdeki Deniz 50. bölüm yayınlandı. Deniz oğlunun giderek derinleşen travması nedeniyle Alihan’la işbirliği yapmak zorunda kalıyor. İzleyiciler Kalbimdeki Deniz yeni fragman yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Kalbimdeki Deniz yeni fragman ve son bölüm hakkında merak edilenler...
Magazin 23 Aralık 2017 - 23:31

Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı geldi mi? Fox TV’nin dizisi Kalbimdeki Deniz 50. bölüm yayınlandı. Başrollerinde Özge Özberk, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Devin Özgür Çınar, Hakan Eratik, Hakan Vanlı, Zeynep Şarlıgil’in yer aldığı dizinin senaryosunu Funda Çetin yazıyor. Kalbimdeki Deniz yeni fragman yayınlandı mı?  İşte Kalbimdeki deniz yeni fragman ve son bölüm izleme linki…

kdeniz-fragman-2

KALBİMDEKİ DENİZ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Alihan'ın şikayetiyle ifadesi alınan Mirat'ı Yosef ve Raşel yalnız bırakmazlar. Deniz oğlunun giderek derinleşen travması nedeniyle Alihan'la işbirliği yapmak zorunda kalır. Mustafa kendisini aldattığını sanan Ece'yi ve ona giderek daha bağlanan Yosef'i şaşırtacak bir hamle yapar.

kdeniz-fragman

Fikriye'yi hastanede bulan Figen ve Turgut'u bir sürpriz beklemektedir. Deniz ve Mirat gelişen olayların içinde aşklarına sıkı sıkıya sahip çıkmaya çalışsalar da, Alihan'ın son hamlesi hiç düşünmedikleri sonuçlara yol açar.

Kalbimdeki Deniz yeni fragman henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıda verdiğimiz linkten izleyebilirsiniz.

KALBİMDEKİ DENİZ YENİ FRAGMAN

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 00:13 - 24.12.2017