Kalbimdeki Deniz 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalbimdeki Deniz 51. son bölüm izle

Kalbimdeki Deniz 51.son bölüm yayınlandı. Deniz’in Alihan’ın evine gidişiyle kahrolan Mirat’ın gözü hiçbir şeyi görmez. Kalbimdeki Deniz yeni bölümde neler olacak diye merak eden izleyiciler yeni fragman geldi mi diye soruyor. İşte Kalbimdeki Deniz yeni fragman ve son bölüm hakkında merak edilenler...

Kalbimdeki Deniz 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalbimdeki Deniz 51. son bölüm izle

Kalbimdeki Deniz her cumartesi FOX TV ekranlarında yayınlanıyor. Başrollerinde Özge Özberk, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Devin Özgür Çınar, Hakan Eratik, Hakan Vanlı, Zeynep Şarlıgil'in yer aldığı dizinin senaryosunu Funda Çetin yazıyor. Kalbimdeki Deniz yeni fragman yayınlandı mı?  İşte Kalbimdeki deniz yeni fragman ve son bölüm izleme linki…

KALBİMDEKİ DENİZ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI


Yosef, anne ve babasının ilk kez baş başa kalacak olmasıyla umutlanırken, Raşel ise Mirat'la Deniz'in arasına hiçbir şeyin giremeyeceğini anlar. Zaferinin tadını çıkaran Alihan, Ozan'ın durumunu kullandığı gibi, karşılığında velayet davasını geri çekeceğini söyleyerek Deniz'e bir takım şartlar dayar.

Deniz ve Mirat gizli bir kısa bir görüşme yaparak birbirlerine bağlılık sözleri verirler. Hafıza problemi yaşayan Fikriye, birbirine aşık evli çift olarak bildiği Deniz ve Mirat'ı ayırdığına inandığı Raşel ve Alihan'ın üzerine yürür. Nejat ve Hülya boşanırken; Şebnem, Deniz'in Alihan'ın evine geçmesinde kendini sorumlu hisseder. Mustafa'nın ısrarıyla okul gezisiyle gittikleri otelde, Figen Yosef'e açılıp reddedilirken, Yosef de Ece'ye duygularını itiraf eder. Aynı gece sürpriz bir şekilde karşılaşan Deniz ve Mirat ise büyük bir sarsılış yaşarlar.

KALBİMDEKİ DENİZ YENİ FRAGMAN

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜM

SON BÖLÜM ÖZETİ

Alihan’ın şikayetiyle ifadesi alınan Mirat’ı Yosef ve Raşel yalnız bırakmazlar. Deniz oğlunun giderek derinleşen travması nedeniyle Alihan’la işbirliği yapmak zorunda kalır. Mustafa kendisini aldattığını sanan Ece’yi ve ona giderek daha bağlanan Yosef’i şaşırtacak bir hamle yapar.

Fikriye’yi hastanede bulan Figen ve Turgut’u bir sürpriz beklemektedir. Deniz ve Mirat gelişen olayların içinde aşklarına sıkı sıkıya sahip çıkmaya çalışsalar da, Alihan’ın son hamlesi hiç düşünmedikleri sonuçlara yol açar.