Kalbimdeki Deniz 54. bölüm 2. yeni fragman geldi! Kalbimdeki Deniz 53. son bölüm izle

Kalbimdeki Deniz 53. son bölüm yayınlandı. İki el silah sesi duyulur, bu silah kimi hedef aldı? İzleyiciler Kalbimdeki Deniz yeni bölüm hakkında bilgi edinmek için Kalbimdeki Deniz yeni fragman yayınlandı mı diye internette araştırma yapıyor. İşte Kalbimdeki Deniz yeni fragman, son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki...

Kalbimdeki Deniz 54. bölüm 2. yeni fragman geldi! Kalbimdeki Deniz 53. son bölüm izle

Kalbimdeki Deniz 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?Kalbimdeki Deniz 53. son bölüm Fox TV ekranlarında yayınlandı. Dizinin başrollerinde Özfe Özberk ile Kutsi’nin yer aldığı entrikalarla dolu dizi izleyiciler tarafından heyecanla takip ediliyor. Peki Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte Kalbimdeki Deniz dizisi hakkında bilinmesi gerekenler…

Alihan silahını Mirat'ın başına doğrultmuş, tetiği çekmek üzeredir. Deniz ve Ece bu sırada Alihan'ın evine gelir. Fakat onlar kapıya varmadan iki el silah sesi duyulur. Mirat mı, Alihan mı, yoksa hiçbir şeyden haberi olmayan Ozan mı zarar görecektir?

Hülya tarafından küçük düşürülen Şebnem, patlamaya hazır bir bomba gibidir. Söylediklerini Hülya'nın yanına bırakmayacak, ona hiç beklemediği bir kötülük yapmaktan çekinmeyecektir. Raşel yıllar sonra karşısına çıkan İzak'tan şirketteki hisselerine karşılık büyük bir iyilik isteyecektir. Fakat İzak'ın bu isteği yerine getirmek için yaptıkları hepsinin hayatlarını allak bullak edecektir.

Fikriye'yse intihara teşebbüs eden Figen'in moralini yerine getirmek için kızıyla felekten bir gün çalmaya karar verir. Deniz ve Ece'ye karşı açacakları savaş öncesi anne kız baştan ayağa yenilenecektir.

KALBİMDEKİ DENİZ YENİ FRAGMAN

 


KALBİMDEKİ DENİZ 54. BÖLÜM 2. FRAGMAN

 

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜM