Kalbimdeki Deniz 57. bölüm 2. fragmanı geldi! Kalbimdeki Deniz son bölüm izle!

Fox TV'nin sevilen dizilerinden Kalbimdeki Deniz 57. bölüm 2. fragmanı geldi! Yeni fragmanda Hazal uzaklaşmak istiyor. Gittiği yerde olay çıkaran Hazal'ın durumu ne olacak? Kalbimdeki Deniz son bölüm izlem linki haberimizde...

Kalbimdeki Deniz 57. bölüm 2. fragmanı geldi! Kalbimdeki Deniz son bölüm izle!

Kalbimdeki Deniz 57. bölüm 2. fragmanı geldi! Yeni fragmanda ‘Yerin dibine de girse onu bulun diyaloğu en çok dikkat çeken noktalardan biri oldu. Kalbimdeki Deniz son bölüm izle!

kalbimdekideniz57-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Mirat, ölü ya da diri, bir türlü bulunamamaktadır. Başta Deniz olmak üzere herkes perişan haldedir. Mahalleli ise Fikriye'nin önderliğinde Deniz ve diğerlerine destek olacak, onlara bu zor günlerinde dayanışma ve yardımlaşmanın gücünü yeniden gösterecektir. Fakat Deniz durmadan, acı içinde Mirat'ı sayıklamakta, onunla yeniden bir araya gelecekleri, kavuşacakları anın hayalini kurmaktadır.

kalbimdekideniz57-2-2

Ece ve Yusuf, İzak'ın bir kez daha karşılarına çıkması ve onlara zarar vermesi üzerine Raşel'le yüzleşmeye ve ona yaptıklarının bedelini ödetmeye karar verir. Raşel için hesap günü gitgide yaklaşmaktadır. Raşel tüm bu yaptıklarından sonra Mirat'ın evinde, hatta oğlu Yusuf'un yanında bile kalmakta zorlanacaktır. Hülya her şeyin yolunda gittiğini sanırken hiç ummadığı, hem de tüm yaptıklarını bilen biri tarafından köşeye sıkıştırılacaktır. Fikriye'yse kamyonun borcunu Çekirge Salih'e kaptıran Turgut'u boşamaya karar verir. Figen ve Turgut, Fikriye'yi bu kararından vazgeçirebilecek midir?

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ece'nin büyük bir öfke patlaması yaşayarak çıkıp gitmesi Mirat'ın evindeki dengeleri bir kez daha alt üst etmiştir. Ece'nin söyledikleri doğru mudur? Haklılık payı var mıdır tüm bu hiddetinin? Deniz ve Mirat bunu düşünmeye başlar ve bunu yaparken, kendileri ve hatalarıyla yüzleşmek zorunda kalırlar. Bu süreç ikisi için yepyeni ve sancılı bir dönemin başlangıcı olacaktır. Mirat, Ece'nin geride bıraktığı oğlunu, Yusuf'u düşünürken, Deniz sinir krizi geçiren ve nerede olduğunu bilmediği kızının tarafında yer alacaktır.

kalbimdekideniz57-2-3

Deniz ve Mirat’ın aşkı çocuklarıyla, çocuklarına duydukları sevgi ve bağlılıkla sınanacaktır. Hülya, İzak'ın polislerden kaçtığını öğrenmiş, onun bir şekilde çıkıp gerçekleri anlatmasının önüne geçmek istemektedir. Ama nasıl? İzak'ın Mirat ya da kanun karşısına çıkıp doğruları söylemesine nasıl engel olacaktır Hülya? Figen'se Ece'nin ortada olmadığını fark etmiş, üzgün ve kızgın bir haldeki Yusuf'u teskin etme vazifesini seve seve üstlenmiştir.

Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle Cumartesi 20.00’de FOX’ta!

Kalbimdeki Deniz 56. yeni bölüm fragmanı geldi! Mirat öldü mü? Kalbimdeki Deniz 55. son bölüm izle İlginizi Çekebilir Kalbimdeki Deniz 56. yeni bölüm fragmanı geldi! Mirat öldü mü? Kalbimdeki Deniz 55. son bölüm izle
Loading...