Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalbimdeki Deniz 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalbimdeki Deniz 57. son bölüm izle
Kalbimdeki Deniz 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalbimdeki Deniz 57. son bölüm izle
Kalbimdeki Deniz 57. son bölüm yayınlandı. Deniz ve Mirat, kendi hatalarıyla yüzleşmek zorunda kalır. Sancılı bir dönem başlamıştır. Kalbimdeki Deniz yeni bölümde neler olacak diye merak eden dizi tutkunları soruyor: Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kalbimdeki Deniz ile ilgili ayrıntılar...
Magazin 17 Şubat 2018 - 23:08

Kalbimdeki Deniz, 57. son bölüm ile Fox TV ekranlarında yayınlandı.  Deniz ve Mirat’ın aşkı çocuklarıyla, çocuklarına duydukları sevgi ve bağlılıkla sınanacak. Peki bu durumda ne yapacaklar? Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kalbimdeki Deniz ile ilgili son gelişmeler…

KALBİMDEKİ DENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Ece'nin büyük bir öfke patlaması yaşayarak çıkıp gitmesi Mirat'ın evindeki dengeleri bir kez daha alt üst etmiştir. Ece'nin söyledikleri doğru mudur? Haklılık payı var mıdır tüm bu hiddetinin? Deniz ve Mirat bunu düşünmeye başlar ve bunu yaparken, kendileri ve hatalarıyla yüzleşmek zorunda kalırlar. Bu süreç ikisi için yepyeni ve sancılı bir dönemin başlangıcı olacaktır.

Mirat, Ece'nin geride bıraktığı oğlunu, Yusuf'u düşünürken, Deniz sinir krizi geçiren ve nerede olduğunu bilmediği kızının tarafında yer alacaktır. Deniz ve Mirat’ın aşkı çocuklarıyla, çocuklarına duydukları sevgi ve bağlılıkla sınanacaktır. Hülya, İzak'ın polislerden kaçtığını öğrenmiş, onun bir şekilde çıkıp gerçekleri anlatmasının önüne geçmek istemektedir. Ama nasıl? İzak'ın Mirat ya da kanun karşısına çıkıp doğruları söylemesine nasıl engel olacaktır Hülya? Figen'se Ece'nin ortada olmadığını fark etmiş, üzgün ve kızgın bir haldeki Yusuf'u teskin etme vazifesini seve seve üstlenmiştir.

KALBİMDEKİ DENİZ YENİ FRAGMAN

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 18:17 - 22.02.2018