Kalbimdeki Deniz neden yok? Kalbimdeki Deniz 52. yeni bölüm ne zaman?

Kalbimdeki Deniz bu akşam yayınlanacak mı? İzleyiciler Fox TV yayın akışında Kalbimdeki Deniz yerine başka bir programın yayınlacağını görünce hüsrana uğradı. Peki Kalbimdeki Deniz neden yok? Kalbimdeki Deniz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Kalbimdeki Deniz hakkında son gelişmeler...

Kalbimdeki Deniz neden yok? Kalbimdeki Deniz 52. yeni bölüm ne zaman?

Kalbimdeki Deniz yeni bölüm bekleyen izleyicilere kötü haber! Fox TV bu akşamki yayın akışında Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölümüne yer vermedi. Peki Kalbimdeki Deniz neden yayınlanmıyor? Kalbimdeki Deniz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte ayrıntılar…

KALBİMDEKİ DENİZ NEDEN YOK? YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölümünün yeni yıl tatili nedeniyle yayınlanmadığı tahmin ediliyor. Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölümü 13 Ocak Cumartesi 20.00’de Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

KALBİMDEKİ DENİZ 52. BÖLÜM YENİ FRAGMAN

Yosef, anne ve babasının ilk kez baş başa kalacak olmasıyla umutlanırken, Raşel ise Mirat’la Deniz’in arasına hiçbir şeyin giremeyeceğini anlar. Zaferinin tadını çıkaran Alihan, Ozan’ın durumunu kullandığı gibi, karşılığında velayet davasını geri çekeceğini söyleyerek Deniz’e bir takım şartlar dayar.

Deniz ve Mirat gizli bir kısa bir görüşme yaparak birbirlerine bağlılık sözleri verirler. Hafıza problemi yaşayan Fikriye, birbirine aşık evli çift olarak bildiği Deniz ve Mirat’ı ayırdığına inandığı Raşel ve Alihan’ın üzerine yürür. Nejat ve Hülya boşanırken; Şebnem, Deniz’in Alihan’ın evine geçmesinde kendini sorumlu hisseder. Mustafa’nın ısrarıyla okul gezisiyle gittikleri otelde, Figen Yosef’e açılıp reddedilirken, Yosef de Ece’ye duygularını itiraf eder. Aynı gece sürpriz bir şekilde karşılaşan Deniz ve Mirat ise büyük bir sarsılış yaşarlar.

Loading...