Kalbimdeki Deniz yeni fragman yayınlandı! Deniz şimdi ne yapacak?

Kalbimdeki Deniz dizisinin hayranlarına iyi haber! Kalbimdeki Deniz 52. yeni bölüm yeni fragmanlar yayınlandı. Kalbimdeki Deniz yeni bölüme saatler kala yeni bölümde neler olacak diye merak edenler için ipuçlarını derledik. İşte Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanları...

Kalbimdeki Deniz yeni fragman yayınlandı! Deniz şimdi ne yapacak?

Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de FOX’ta yayınlanacak. Yeni bölüm hakkında yeni ipuçları edinmek isteyenler Kalbimdeki Deniz yeni fragman yayınlandı mı diye soruyor. Kalbimdeki Deniz 52. yeni bölümün iki yeni fragmanı yayınlandı. İşte Kalbimdeki Deniz ile ilgili son gelişmeler…

KALBİMDEKİ DENİZ YENİ FRAGMANLAR

Alihan ve Deniz arasındaki gerginlik Ozan'ın velayet davası nedeniyle artacak, mahkemenin verdiği kararsa ipleri kopma noktasına getirecektir. Peki ya Mirat; bu duruma, Deniz'in gözleri önünde acı çekmesine daha fazla izin verebilecek midir?

Okul gezisi sırasında ve dönüşte yaşananlar Ece, Mustafa, Yosef ve Figen için çok ciddi sonuçlar doğuracak, her biri kendilerini, hislerini sorgulayıp önemli kararlar almak zorunda oldukları bir eşikte bulacaktır. Hülya doğacak bebeğini düşünerek Nejat'la arasını iyi tutması gerektiğine karar verirken Şebnem ve Ünal buna engel olmak için ellerinden geleni yapacaktır. Fikriye'yse mahalleye gelen davetsiz bir misafir ve bu misafirin yol açtığı tatsız olaylar yüzünden kaybettiği hafızasına kavuşacaktır.

KALBİMDEKİ DENİZ FRAGMANLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Deniz'in Alihan'ın evine gidişiyle kahrolan Mirat'ın gözü hiçbir şeyi görmez. Yosef, anne ve babasının ilk kez baş başa kalacak olmasıyla umutlanırken, Raşel ise Mirat'la Deniz'in arasına hiçbir şeyin giremeyeceğini anlar.
Zaferinin tadını çıkaran Alihan, Ozan'ın durumunu kullandığı gibi, karşılığında velayet davasını geri çekeceğini söyleyerek Deniz'e bir takım şartlar dayar. Deniz ve Mirat gizli bir kısa bir görüşme yaparak birbirlerine bağlılık sözleri verirler.

Hafıza problemi yaşayan Fikriye, birbirine aşık evli çift olarak bildiği Deniz ve Mirat'ı ayırdığına inandığı Raşel ve Alihan'ın üzerine yürür. Nejat ve Hülya boşanırken; Şebnem, Deniz'in Alihan'ın evine geçmesinde kendini sorumlu hisseder. Mustafa'nın ısrarıyla okul gezisiyle gittikleri otelde, Figen Yosef'e açılıp reddedilirken, Yosef de Ece'ye duygularını itiraf eder. Aynı gece sürpriz bir şekilde karşılaşan Deniz ve Mirat ise büyük bir sarsılış yaşarlar.

Loading...