Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalbimin Sultanı 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalbimin Sultanı ilk bölüm izle
Kalbimin Sultanı 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalbimin Sultanı ilk bölüm izle
Star TV ekranlarında Kalbimin Sultanı isimli tarihi bir dizi başladı. Osmanlı Devleti'nin son padişahlarından ikinci Mahmut'un yeniçerilerle olan mücadelesini ve imparatorluk için hayal ettiği değişimi, yeniliği yakalama çabasını ele alan dizide padişah ile muallim Anna arasında kıvılcımlanan aşk dizi severleri ekrana bağlayacak. Peki ilk bölümün ardından Kalbimin Sultanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...
Magazin 13 Haziran 2018 - 23:04

Kalbimin Sultanı dizisinin başrollerinde yakışıklı oyuncu Ali Ersan Duru ve Rus oyuncu Aleksandra Nikiforova, Emel Çölgeçen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir yer alıyor. Dizisinin ilk bölümünde; halkın arasına karışan Sultan Mahmut, Rus Büyükelçiliğinde öğretmenlik yapan Anna ile karşılaşır. Anna karşı kıyıya geçmek ister ve kayıkçı sandığı Sultan'ın kayığına biner.

KALBİMİN SULTANI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

İkilinin karşılaşması sonrasında Sultan, öğretmen olduğunu öğrendiği Anna'nın saraya gelerek çocuklarına ders vermesini ister. Anna bu süre zarfında haremde kalması gerektiğini öğrendiğinde, teklifi reddetmeye karar verdiyse de babasını korumak için saraya girmek zorunda kalır… Anna'nın saraya girmesi ise Hoşyar Sultan'ın hiç hoşuna gitmez. Genç bir Muallime'nin gelişi saraydaki tüm dengeleri değiştirecektir.

 

KALBİMİN SULTANI YENİ FRAGMAN

KALBİMİN SULTANI SON BÖLÜM

Son güncelleme: 17:29 - 19.06.2018