Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalbimin Sultanı 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalbimin Sultanı son bölüm izle
Kalbimin Sultanı 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalbimin Sultanı son bölüm izle
Kalbimin Sultanı, Türkiye ile Rusya'nın ortak yapımı olan eğlenceli ve romantik bir yaz dizisi... Kalbimin Sultanı'nın oyuncu kadrosunda Ali Ersan Duru ve Rus oyuncu Aleksandra Nikiforova, Emel Çölgeçen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir yer alıyor. Rus muallimeyi canlandıran Rus oyuncu Aleksandra Nikiforova güzelliği ve Türkçesi ile izleyicilerin gönlünü fethetmeyi başardı. Peki Kalbimin Sultanı 5. yeni bölüm yayınlandı mı? İşte dizi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 4 Temmuz 2018 - 23:24

Kalbimin Sultanı, 4. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Kalbimin Sultanı dizisinin son bölümünde; Anna, her şeyi Sultan Mahmud'a anlatmaya karar verir… Anna, Sultan Mahmud'a olan duygularının farkında, ondan uzak durmaya karar verir ama bu nasıl mümkün olacaktır?

KALBİMİN SULTANI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Saliha'nın ise cezası sürmekte, Anna'dan özür dilemeye de, geri adım atmaya da niyeti yoktur. Hoşyar Sultan'nın yeni planı ise Saliha'yı çok daha büyük sorunların içine atacaktır.

 

Diğer tarafta ambarda yakalanan ağır yaralı adam bir türlü iyileşmemekte, iltihap giderek vücudunu sarmaktadır. Onun yaşaması ve konuşması Sultan Mahmud için elzem, Esma Sultan içinse öldürülmesi şarttır.

Dimitri Anna'dan adamı öldürmesini ister. Babasının ölümü ile tehdit edilen Anna her şeyi Sultan Mahmud'a anlatmaya karar verir ama işler beklediği gibi yürümeyecektir.

KALBİMİN SULTANI YENİ FRAGMAN

KALBİMİN SULTANI SON BÖLÜM

Son güncelleme: 18:57 - 07.07.2018