Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalbimin Sultanı neden yok, bitti mi? Kalbimin Sultanı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Kalbimin Sultanı neden yok, bitti mi? Kalbimin Sultanı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Kalbimin Sultanı dizisinin ekran macerası sona eriyor. Her çarşamba yeni bölümleri ile Star TV'de yayınlanan dizinin yerini Uğur Yücel'in Nefes Nefese isimli yeni dizisi aldı. İzleyiciler yayın akışında Kalbimin Sultanı'nı göremeyince şok oldu. Kalbimin Sultanı yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte diziye ilişkin son gelişmeler...
Magazin 1 Ağustos 2018 - 19:47

Kalbimin Sultanı dizisi final bölümü ile 6 Ağustos Pazartesi günü ekranlara gelecek. Yaz sezonunda Türkiye ile Rusya’nın ortak yapımı romantik komedi ve tarihi bir dizi olan Kalbimin Sultanı’nın reytinglerde bir türlü yüzü gülmedi. Bu nedenle final yapma kararı alındı. Dizinin final fragmanı yayınlandı.

KALBİMİN SULTANI FİNAL FRAGMANI YAYINLANDI

 

 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sultan Mahmud, gerçek yeniçerilere ait olmayan esameleri toplatmış ve oradan gelecek bütçe donanmanın iyileştirilmesine harcanacaktır. Namık'ın çalışmaları yeniçeri içinde huzursuzluğa neden olur. Halet Efendi, bir yandan Namık'la güç savaşını sürdürürken, diğer yandan yeniçerilerin ruh halini kontrol etmektedir. Esamalerin toplanmasına karşıdır her biri, kazan kaldırmaya da kararlı. Ayaklanmaya öncü ağaların aldığı ceza ise yeniçerileri harekete geçirecek, Sultan Mahmud'un tahtı tehlike altına girecektir.

Gülfidan, Esma Sultan'dan Namık Paşa ile izdivacı için yardım istemiştir. Kıskançlıktan çılgına dönen Esma Sultan, yeni bir oyunla Mahmud ile Gülfidan'ın izdivacını konuşacaktır.

Anna, Sultan Mahmud'a kendini affettirir. Ama yeniçerilerin ayaklanması sarayı hareketlendirmiştir. Sultan Mahmud tehdit altında olan sarayın ve haremin güvenlik nedeniyle boşaltılmasını emreder.