Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalbimin Sultanı oyuncuları… Kalbimin Sultanı dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler?
Kalbimin Sultanı oyuncuları… Kalbimin Sultanı dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler?
Yaz sezonu dizileri yavaş yavaş başlıyor. Kadrosuyla dikkat çeken dizilerden olan Kalbimin Sultanı dizisinin yayın hayatı da bu yaz sezonuyla başlayacak. Kalbimin Sultanı dizisinde hangi oyuncular oynuyor ve merakla araştırılan dizinin konusu ne? İşte merak edilenler...
Magazin 13 Haziran 2018 - 15:44

Yeni dizi ‘Kalbimin Sultanı' başlıyor. Kalbimin Sultanı dizisinin konusu, oyuncuları ve diziye dair detaylar merakla araştırılıyor. ‘Cihanı Saran Bir Aşk Masalı’ mottosuyla başlayacak olan dizinin başrollerinde Ali Ersan Duru ve Aleksandra Nikiforova var! Biri Osmanlı Hükümdarı, diğeri Batılı, özgürlüğüne düşkün bir Rus kızının aşk hikayesinin anlatıldığı dizide Mahmud ve Anna’nın masallara konu olacak aşkı yer alacak.

KALBİMİN SULTANI DİZİSİNİN KONUSU NE?

Bir Osmanlı Hükümdarı ile bir Rus kızının masalını anlatan Kalbimin Sultanı’nda ilkel bulduğu hareme muhbir olarak girmek zorunda kalan Anna, ancak masallarda yaşanacak büyük bir aşkın eline düşer…

kalbimin-sultani-2

İŞTE KALBİMİN SULTANI OYUNCULARI…

Ali Ersan Duru
Aleksandra Nikiforova
Emel Çölgezen,
Tansel Öngel,
Beste Kökdemir,
Tuncel Salman,
Taner Rumeli,
Bülent Seyran,
Sadi Celil Cengiz
Shcherbina Dmitry
Rudensky Andrey
Sokolovsky Alexander

DİKKAT ÇEKEN RUS GÜZEL ALEKSANDRA NIKIFOROVA KİMDİR?

1993 yılı Rusya doğumlu olan Alexandra Nikiforova daha önce Rusya’da çeşitli film ve dizilerde rol aldı. Dizide Anna karakterini canlandırıyor. Rus güzel ilk oyunculuk deneyiminide bir rus yapımı olan 2014 yılında Otpusk po Raneniju isimli proje ile gerçekleştirdi. Daha sonra Leningrad 46, Kumir ve Doktor Richter isimli projelerde rol aldı.

alexandra-nikiforova

Star TV’de yayınlanacak olan Kalbimin Sultanı isimli Osmanlı dönemi dizisinde Anna rolünü oynayan Alexandra Nikiforova 1,66 boyunda. İlk defa Rusya dışında bir dizide rol alan Alexandra Nikiforova, Anna rolü için Türkçe dersleri alıyor. Güzel oyuncu yeni dizi Kalbimin Sultanı’nda Ali Ersan Duru ile birlikte başrol oynayacak.