Sözcü Plus Giriş

Kalp Atışı 21 yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ali Asaf’tan Eylül’e büyük sürpriz! Kalp Atışı 20. son bölüm izle!

Kalp Atışı yeni fragmanı yayınlandı! Son bölümün ardından 21. bölüm fragmanı heyecanla bekleniyordu. 21. bölüme Ali Asaf'ın Eylül'e yaptığı büyük sürpriz damgasını vuruyor. İzleyiciler Kalp Atışı 20. bölümde günün sonunda hastaneye bırakılan sahipsiz çanta heyecan uyandırdı. Peki Kalp Atışı yeni bölümde neler olacak? Kalp Atışı yeni fragman yayınlandı mı? İşte son bölüm özeti...

null
Güncellenme: 15:03, 19/11/2017
Kalp Atışı 21 yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ali Asaf’tan Eylül’e büyük sürpriz! Kalp Atışı 20. son bölüm izle!

Kalp Atışı son bölümü ile nefes kesti. Duygu dolu anları ile izleyiciyi ekrana kilitleyen 20. bölümün ardından Kalp Atışı yeni fragmanı merak ediliyor. Son bölümde Eylül mucizesine sahip çıkmış, Ali Asaf ile evlilik yolunda hızla ilerlemektedir. Nazlı ise buna engel olmak için ne gerekiyorsa yapmayı kafasına koymuştur. Yaşananların ardından yeni fragmanda Kalp Atışı yeni bölümde neler olacağının ipuçlarını araştıran izleyiciler yayıncı kuruluştan haber bekliyor. Peki Kalp Atışı 21. yani yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

kalpayisi21

KALP ATIŞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kalp Atışı’nın 20. Bölümünde; Eylül mucizesine sahip çıkmış, Ali Asaf ile evlilik yolunda hızla ilerlemektedir. Nazlı ise buna engel olmak için ne gerekiyorsa yapmayı kafasına koymuştur. Evlilik teklifinde hayal kırıklığı yaşayan Esma ise izleyenleri bir kez daha şaşırtacaktır. Kalp Atışı son bölümünü aşağıdaki linkten yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

İŞTE 21. BÖLÜM FRAGMANI

 


KALP ATIŞI 20. BÖLÜM İZLE!

Hastane içinde baba ve oğul arasında bir savaş başlamış, Sinan'ın planları Süleyman'ın canını sıkarken, hastanedeki büyük tehlikenin kimse farkında değildir.  Günün sonunda hastaneye bırakılan sahipsiz çanta, bir babanın intikamı, başkalarının hayatını her zaman kendi hayatının önüne koyan Eylül ise ölüme meydan okuyan bir kahraman olacaktır.

kalpayisi21-3

 

Kalp Atışı konusu: Dünya ne kadar berbat bir yer olsa da, iyilerin mutlaka kazanacağını kanıtlayan birileri her zaman vardır. Belki de O size hiç adil davranmayan kaderin sunduğu ilk ve tek şanstır. Henüz on sekiz yaşındaki lise öğrencisi Eylül (Öykü Karayel)’ün de kaderini değiştirecek o şansın adı Ali Asaf Denizoğlu (Gökhan Alkan)’dur. Hikayenin başladığı yer Ege’de bir kasabanın lisesi… İkilinin yollarının ayrılıp yıllar sonra tekrar kesiştikleri yer ise İstanbul’un en iyi hastanesinin çatısıdır!

kalpayisi21-1

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği Kalp Atışı dizisinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e; Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Barış Aytaç, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan ve Erdem Kaynarca eşlik ediyor. Kore dizisi “Doctors” tan uyarlanan Kalp Atışı dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yapıyor. Senaryoda ise Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel ve Melis Veziroğlu Yılmaz gibi güçlü isimler yer alıyor.

 

İlginizi ÇekebilirKalp Atışı dizisi başlıyor. İşte konusu ve oyuncularıKalp Atışı dizisi başlıyor. İşte konusu ve oyuncuları

 

İlginizi ÇekebilirKalp Atışı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 20. bölümde neler olacak? Kalp Atışı 19. son bölüm izle!Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 20. bölümde neler olacak? Kalp Atışı 19. son bölüm izle!
Yayınlanma Tarihi:23:02,