Kalp Atışı 24. bölüm yeni fragman yayınlandı! Kalp Atışı 23. son bölüm izle!

Heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalp Atışı son bölümde Sultan, Ali Asaf’ın mezarını hazırlatıyor. Show TV'nin iddialı dizisi Kalp Atışı 23. son bölüm ile ekranlara geldi. Kalp Atışı son bölüm dizi tutkunlarını ekranlara kilitledi. İzleyiciler Kalp Atışı yeni fragmanda neler olacak diye merak ediyor. Kalp Atışı yeni fragman yayınlandı. Kalp Atışı son bölümü izleyebileceğiniz link haberimizde...

Kalp Atışı 24. bölüm yeni fragman yayınlandı! Kalp Atışı 23. son bölüm izle!

Show TV’nin heyecanla takip edilen dizisi Kalp Atışı 23. son bölüm yayınlandı. Yaşana heyecan ve duygu dolu anların ardından Kalp Atışı yeni fragman araştırılmaya başlandı. Son bölümde  Ali Asaf’ın bilinmeyen bir kardeşi olduğu ortaya çıktı. İzleyiciler Kalp Atışı yeni bölümde neler olacak diye merak ediyor. Peki Kalp Atışı yeni fragman yayınlandı mı? İşte detaylar…

KALP ATIŞI YENİ FRAGMAN YAYINLANDI


Yayınlandığı ilk günden beri merakla takip edilen Kalp Atışı dizisinin başrollerinde yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan ile Öykü Karayel oynuyor. Dizi tutkunları Eylül ile Asaf’ın tutkulu aşkının nereye varacağını merak ediyor. Geçtiğimiz bölümlerde aşık çift birbirlerini ömürlerinin sonuna kadar seveceklerine sair söz vermişlerdi. Ancak Ali Asaf’ın kardeşi Sultan intikam almak için en mutlu günü seçmişti.

KALP ATIŞI YENİ FRAGMAN İZLE

SON BÖLÜM ÖZETİ

Eylül'ün, Ali Asaf'ın bilmediği bir kardeşi olduğunu söylediği, Sinan'ın babası Süleyman'ı ölümle tehdit ettiği tanıtımda Sultan, Ali Asaf'ın mezarını hazırlatıyor. Polis sorgusunda gözyaşlarına engel olamayan Eylül'ün, Ali Asaf'ın sözlerini hatırladığı duygusal sahne izleyenleri etkiliyor. Kalp Atışı’nın 23. Bölüm 2. Fragmanı yayında!

KALP ATIŞI 23. BÖLÜM İZLE

ali-asaf
KALP ATIŞI’NIN HİKAYESİ

Dünya ne kadar berbat bir yer olsa da, iyilerin mutlaka kazanacağını kanıtlayan birileri her zaman vardır. Belki de O size hiç adil davranmayan kaderin sunduğu ilk ve tek şanstır. Henüz on sekiz yaşındaki lise öğrencisi Eylül (Öykü Karayel)’ün de kaderini değiştirecek o şansın adı Ali Asaf Denizoğlu (Gökhan Alkan)’dur. Hikayenin başladığı yer Ege’de bir kasabanın lisesi… İkilinin yollarının ayrılıp yıllar sonra tekrar kesiştikleri yer ise İstanbul’un en iyi hastanesinin çatısıdır!