Kalp Atışı 25. yeni fragman yayınlandı! Kalp Atışı 24. son bölüm izle

Show TV'nin dizisi Kalp Atışı 24. bölüm yayınlandı. Ameliyathaneden gözyaşları içinde çıkan Ali Asaf’a, Eylül destek oluyor. Eylül aldığı haber ile şoke oluyor. Kalp Atışı yeni fragman yayınlandı. İşte Kalp Atışı yeni fragman ve son bölüm izleme linki...

Kalp Atışı 25. yeni fragman yayınlandı! Kalp Atışı 24. son bölüm izle

Show TV'nin heyecanla takip edilen dizisi Kalp Atışı 24. son bölüm yayınlandı. Yaşanan heyecan ve duygu dolu anların ardından Kalp Atışı yeni fragman araştırılmaya başlandı.  Ali Asaf'ın “Çok üzgünüm, elimden gelen her şeyi yaptım. Özür dilerim” dediği anlarda Eylül, Ali Asaf'ın kurtaramadığı kişinin babası olduğunu görüyor. Kalp Atışı yeni fragman yayınlandı. İşte Kalp Atışı son bölüm izleme linki…

 

KALP ATIŞI YENİ FRAGMAN

Eylül Ali Asaf'ı kurtarmak için zamanla yarışırken, Sultan'ın kurduğu tuzaklar da gittikçe kötüleşerek devam etmektedir. Bu sefer namlunun ucunda tüm dengeleri değiştirecek biri vardır. Hayatla ölüm arasında, kurtuluşu Ali Asaf'ın ellerinde olan masum biri… Ali Asaf artık İstanbul'un bir başka yüzüyle karşı karşıya ve yepyeni bir dünyanın içindedir.. Eylül ve Ali Asaf'ın büyük aşkı, kurulan bu yeni dünyada var olmaya devam edebilecek mi? Kalp Atışı yeni fragman henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren yukarıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Kalp Atışı’nın 23.Bölümünde; Eylül, Ali Asaf'ın kaybolmasının tek şüphelisi olarak polis sorgusundayken, Ali Asaf ise Sultan tarafından kaçırılmış ve kimsenin bulamayacağı bir yere kapatılmıştır. Beklenmedik olaylar Sultan'ın Ali Asaf için kurduğu oyunun seyrini bir anda değiştirir. Hastane içindeki iktidar savaşı adeta bir taht kavgasına dönüşmüş, Sinan ve Süleyman'ın arası kapanmayacak bir şekilde açılmıştır. Düşmanlarının yanı başında olduğundan habersiz Eylül kocasını kurtarmanın yollarını aramaktadır. Ancak internete düşen bir video görüntüsü izleyenleri şok eder.  Herkes nefeslerini tutmuş ne olacağını beklemektedir.

KALP ATIŞI SON BÖLÜM İZLE

 

KALP ATIŞI'NIN HİKAYESİ

Dünya ne kadar berbat bir yer olsa da, iyilerin mutlaka kazanacağını kanıtlayan birileri her zaman vardır. Belki de O size hiç adil davranmayan kaderin sunduğu ilk ve tek şanstır. Henüz on sekiz yaşındaki lise öğrencisi Eylül (Öykü Karayel)'ün de kaderini değiştirecek o şansın adı Ali Asaf Denizoğlu (Gökhan Alkan)'dur. Hikayenin başladığı yer Ege'de bir kasabanın lisesi… İkilinin yollarının ayrılıp yıllar sonra tekrar kesiştikleri yer ise İstanbul'un en iyi hastanesinin çatısıdır!