Kalp Atışı 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalp Atışı 26. son bölüm izle

Kalp Atışı 26. son bölüm yayınlandı. Kalp Atışı'nın 26. bölümünde; Sultan’ın tuzağına düşen Çetin hastanede ölümle pençeleşirken, Ali Asaf da hem Çetin’i hayata döndürmeye çalışmakta hem de Eylül ile ilişkilerini normalleştirmeye uğraşmaktadır. Kalp Atışı yeni fragman geldi. İşte Kalp Atışı son bölüm izleme linki...

Kalp Atışı 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalp Atışı 26. son bölüm izle

Kalp Atışı, her cuma akşamı Show TV ekranlarında ekrana geliyor. Kalp Atışı’nın başrollerinde güzel oyuncu Öykü Karayel ile yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan yer alıyor. Kalp Atışı yeni bölümde neler olacak diye merak eden izleyiciler Kalp Atışı yeni fragman yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Kalp Atışı yeni fragman ve son bölüm izleme linki…

KALP ATIŞI YENİ FRAGMAN YAYINLANDI


Babasının ölümü sonrası İpek'in kendisine karşı ördüğü duvarı yıkmak isteyen Eylül ise eşi ve kardeşi arasında kalmaktan oldukça mutsuzdur. Yapışık ikizler hayatlarının en önemli kararını alma arifesinde büyük ikilem yaşarken, Eylül'ün geçmişinden gelen bir hasta bu zor dönemde Eylül için en büyük moral kaynağı olur.
kalp-atisi

Sultan'ın organize ettiği yılbaşı yemeğinde bir araya gelen doktorların keyifli geçen gecesi Ali Asaf'ın Eylül'e yaptığı sürpriz teklif sonrası gergin bir hal alırken; Sinan'ın Çetin üzerinden yaptığı planları da hiç beklenmedik sonuçlar doğuracaktır.

KALP ATIŞI YENİ FRAGMAN

KALP ATIŞI SON BÖLÜM

SON BÖLÜM ÖZETİ

Kalp Atışı’nın 25. bölümünde; Ali Asaf şimdi şehrin başka bir tarafında insanları iyileştirmeye çalışırken kendine de bir söz verir. Zengin fakir demeden herkesin eşit sağlık hizmeti aldığı bir dünya inşa edebilmek. Bu sırada Sultan, polis tarafından sıkı takibe alınmıştır. Çetin komiserin Sultan'a ulaşması an meselesidir. Ancak Sultan'ın da kendine göre bir planı vardır. Ali Asaf'ın giderek bir kahramana dönüşmesi onu daha da öfkelenmiştir. Üstelik kendisi yüzünden olmuştur bu. Ama vazgeçmeye de niyeti yoktur. Bu nedenle hastanedeki yerini sağlamlaştırmak için milyonda bir görülebilecek sıra dışı bir vakayı hastaneye getirir. Eylül'ün de içinde olacağı bu ameliyatta beklenmedik bir şey olur.  Sevginin gücü bir kez daha test edilecektir.