Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalp Atışı bu akşam var mı? Kalp Atışı yeni bölüm ne zaman?
Kalp Atışı bu akşam var mı? Kalp Atışı yeni bölüm ne zaman?
Kalp Atışı yeni bölüm neden yok? sorusunu soran dizi severler internet üzerinden araştırma yapıyor. Kalp Atışı, Show TV'nin bu akşamki yayın akışında yok. Dizi tutkunları Kalp Atışı yeni bölüm ne zaman? diye merak ediyor. Kalp Atışı yayın akışında neden yok? İşte detaylar..
Magazin 5 Ocak 2018 - 17:21

Kalp Atışı hayranlarına kötü haber! Show TV bu akşamki yayın akışında diziye yer vermedi. Kalp Atışı bitiyor mu, neden yok? diye merak ediliyor. Bu akşamki yayın akışında Kalp Atışı yerine başka programlar yayınlanacak. İşte son bölüm özeti ve Kalp Atışı bu akşam var mı sorusunun cevabı…

KALP ATIŞI BU AKŞAM NEDEN YOK?

Kalp Atışı yılbaşı tatili nedeniyle bu akşam yayınlanmayacak. Dizinin takipçileri bu haber karşısında hüsrana uğradı.

KALP ATIŞI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kalp Atışı yeni bölümü önümüzdeki hafta 12 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak. Kalp Atışı yeni fragman ise henüz yayınlanmadı.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Kalp Atışı’nın 26. bölümünde; Sultan'ın tuzağına düşen Çetin hastanede ölümle pençeleşirken, Ali Asaf da hem Çetin'i hayata döndürmeye çalışmakta hem de Eylül ile ilişkilerini normalleştirmeye uğraşmaktadır. Babasının ölümü sonrası İpek'in kendisine karşı ördüğü duvarı yıkmak isteyen Eylül ise eşi ve kardeşi arasında kalmaktan oldukça mutsuzdur. Yapışık ikizler hayatlarının en önemli kararını alma arifesinde büyük ikilem yaşarken, Eylül'ün geçmişinden gelen bir hasta bu zor dönemde Eylül için en büyük moral kaynağı olur. Sultan'ın organize ettiği yılbaşı yemeğinde bir araya gelen doktorların keyifli geçen gecesi Ali Asaf'ın Eylül'e yaptığı sürpriz teklif sonrası gergin bir hal alırken; Sinan'ın Çetin üzerinden yaptığı planları da hiç beklenmedik sonuçlar doğuracaktır.

 

Son güncelleme: 00:01 - 27.02.2019