Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalp Atışı Dizisi’nin İpek karakteri Merve Çağıran kimdir?
Kalp Atışı Dizisi’nin İpek karakteri Merve Çağıran kimdir?
Genç oyuncu Merve Çağıran, Kalp Atışı dizisinin kadrosuna dahil oldu. Diziseverler tarafından merak edilen Merve Çağıran kimdir? Daha önce hangi yapımlarda yer aldı? Bir dönem adı Cem Yılmaz ile aşk dedikodularına karışan Merve Çağıran, Kalp Atışı dizisiyle tekrar gündemde. İşte Merve Çağıran ile ilgili ayrıntılar...
Magazin 16 Eylül 2017 - 13:23

Kalp Atışı’nın İpek’i Merve Çağıran diziye geçtiğimiz günlerde transfer olmuştu. Eğlenceli mizacıyla diziseverlerin dikkatini çeken Merve Çağıran kimdir? Kaç yaşındadır?

merve-cagiran-icj1

Son olarak çok konuşulan Fi dizisinde rol alan Merve Çağıran, yeni dizisinde İpek karakterine hayat verecek. Peki Kalp Atışı'nın İpek'i Merve Çağıran ile ilgili merak edilenler…

merve-cagiran-icjpg

MERVE ÇAĞIRAN KİMDİR?

Merve Çağıran 1992 yılında Balıkesir’de doğdu. Türk Oyuncu 35,5 sanat merkezinde eğitim aldı. 2010 yılında Tek Türkiye adlı dizi ile oyunculuk kariyerine adım attı. Farklı projelerde yer alan oyuncu, 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile asıl çıkışını yaptı. Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Dilan Çiçek Deniz, Beste Kökdemir ile birlikte başrolü paylaştı. 2016 yılında “Aşk Laftan Anlamaz” adlı dizide Hande Erçel, Burak Deniz, Özcan Tekdemir gibi isimlerle çalışan Merve Çağıran, en son dijital platform üzerinden yayınlanan ve çok konuşulan Fi dizisinde Ceren karakterine hayat verdi. Genç oyuncu Ozan Güven ile çektiği cesur sahnelerle dikkatleri üzerine çekti.

 

Son güncelleme: 13:24 - 16.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.