Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 20. bölümde neler olacak? Kalp Atışı 19. son bölüm izle!

Kalp Atışı 19. bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde yaşanan duygusal dakikların ardından izleyiciler Kalp Atışı 20. son bölüm fragmnaını araştırıyor. Son bölümde O güne kadar hayatı mücadele içinde geçen Eylül ise bu kez aşkı için savaşıyor. Peki Kalp Atışı yeni bölümde neler olacak? Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölüm özeti...

Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 20. bölümde neler olacak? Kalp Atışı 19. son bölüm izle!

Kalp Atışı son bölümü ile nefes kesti. 19. bölümde Ali Asaf ve Eylül’ün aradsında nelşer oldu? Kalp Atışı yeni bölüm fragmanında 20. bölümde neler olacağının ipuçlarını arayanlar cevabı Google üzerinden araştırıyor. Peki Kalp Atışı 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde  İpek artık Eylül'le beraber yaşamaya başlar. 19. bölümde yaşananları haberimizden öğrenebilirsiniz. Peki Kalp Atışı yeni bölüm fragmnaı geldi mi?

SON BÖLÜM ÖZETİ

Yıllar sonra abla kardeş arasındaki o güçlü bağ yeniden kurulmuştur. İpek artık Eylül'le beraber yaşamaya başlar. Diğer tarafta Nazlı'nın paylaştığı büyük sır Ali Asaf için beklenmedik bir sürprize dönüşür. Kalp Atışı son bölümünü aşağıdaki linkten yayınlanı yaınlanmaz izlyebilirsiniz.

KALP ATIŞI 19. BÖLÜM İZLE!

Nazlı'nın “Onu kurtar” dediği ve Ali Asaf'ın ellerine bıraktığı kimin hayatıdır? O güne kadar hayatı mücadele içinde geçen Eylül ise bu kez aşkı için savaşmaktadır. Güllerle süslenmiş yer o sihirli soruyu bir kez daha sordurur ona. Cevap bazıları için büyük hayal kırıklığı olacaktır.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

Kalp Atışı konusu: Dünya ne kadar berbat bir yer olsa da, iyilerin mutlaka kazanacağını kanıtlayan birileri her zaman vardır. Belki de O size hiç adil davranmayan kaderin sunduğu ilk ve tek şanstır. Henüz on sekiz yaşındaki lise öğrencisi Eylül (Öykü Karayel)'ün de kaderini değiştirecek o şansın adı Ali Asaf Denizoğlu (Gökhan Alkan)'dur. Hikayenin başladığı yer Ege'de bir kasabanın lisesi… İkilinin yollarının ayrılıp yıllar sonra tekrar kesiştikleri yer ise İstanbul'un en iyi hastanesinin çatısıdır!

KALP ATIŞI 20. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Kalp Atışı dizisinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel'e; Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Barış Aytaç, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan ve Erdem Kaynarca eşlik ediyor. Kore dizisi “Doctors” tan uyarlanan Kalp Atışı dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yapıyor. Senaryoda ise Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel ve Melis Veziroğlu Yılmaz gibi güçlü isimler yer alıyor.

Loading...