Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalp Atışı 21. son bölüm izle! 22. bölümde neler olacak?

Kalp Atışı 21. son bölümünün ardından izleyiciler 22. yeni bölüm fragmanı araştırııyor. Kalp Atışı son bölümde Nazlı giderek dengesizleşirken Eylül onun oyunlarına beklenmedik bir tepkiyle karşılık verir. Peki Kalp Atışı yeni bölümde neler olacak? Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölüm özeti...

Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalp Atışı 21. son bölüm izle! 22. bölümde neler olacak?

Kalp Atışı son bölümü ile nefes kesti. Gökhan Alkan ve Öyki Karayel’in başrollerini paylaştığı Kalp Atışı yeni fragmna yayınlandı mı? Son bölümde yaşanan duygu dolu anlar yine nefes kesti. Eylül'ün tüm çabalarına rağmen bomba patlar.  Aynı gece Eylül ve Ali Asaf'ı ise evde kötü bir sürpriz beklemektedir. Peki Kalp Atışı 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölüm ve yeni bölüm hakkında detaylar…

KALP ATIŞI SON BÖLÜM ÖZETİ

Eylül'ün tüm çabalarına rağmen bomba patlar.  Aynı gece Eylül ve Ali Asaf'ı ise evde kötü bir sürpriz beklemektedir. Nazlı giderek dengesizleşirken Eylül onun  oyunlarına beklenmedik bir tepkiyle karşılık verir .  Diğer taraftan Esma ve Alp evliliği de sert bir kayaya çarpar. Esma'nın babasına! Kalp Atışı son bölümünü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

KALP ATIŞI 21. BÖLÜM İZLE!

Kötü giden zamana inat Ali Asaf ve Eylül için o muhteşem an giderek yaklaşmaktadır. Mutluluğa adım adım yürümektedir iki aşık. Ve bir gün sonra bembeyaz gelinliği içindeki Eylül başka bir sabaha uyanacaktır.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI 

Kalp Atışı dizisi yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekran karşısına kilitlerken dizi biter bitmez fanları yeni bölüm fragmanını araştırıyor.

KALP ATIŞI 22. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Kalp Atışı konusu: Dünya ne kadar berbat bir yer olsa da, iyilerin mutlaka kazanacağını kanıtlayan birileri her zaman vardır. Belki de O size hiç adil davranmayan kaderin sunduğu ilk ve tek şanstır. Henüz on sekiz yaşındaki lise öğrencisi Eylül (Öykü Karayel)’ün de kaderini değiştirecek o şansın adı Ali Asaf Denizoğlu (Gökhan Alkan)’dur. Hikayenin başladığı yer Ege’de bir kasabanın lisesi… İkilinin yollarının ayrılıp yıllar sonra tekrar kesiştikleri yer ise İstanbul’un en iyi hastanesinin çatısıdır!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği Kalp Atışı dizisinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e; Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Barış Aytaç, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan ve Erdem Kaynarca eşlik ediyor. Kore dizisi “Doctors” tan uyarlanan Kalp Atışı dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yapıyor. Senaryoda ise Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel ve Melis Veziroğlu Yılmaz gibi güçlü isimler yer alıyor.