Kalp Atışı 23 bölüm fragmanı geldi mi? Ali Asaf yaşıyor mu? Kalp Atışı 22. son bölüm izle!

Show Tv'nin iddialı dizisi Kalp Atışı'nın 22. bölümünün ardından izleyiciler 23. yeni bölüm fragmanı geldi mi? diye merak ediyor. Romantik sahneleri ile izleyicileri ekrana kilitleyen Kalp Atışı 22. bölüm ile ekrana geldi. Ali Asaf ve Eylül, karşılarına çıkan tüm engellere rağmen evlilik yoluna girmişti. Ancak en mutlu günlerinde onları bekleyen bir sürpriz ortaya çıktı. İzleyiciler Kalp Atışı yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Kalp Atışı yeni fragman yayınlandı mı? Ali Asaf yaşıyor mu? İşte ayrıntılar...

Kalp Atışı 23 bölüm fragmanı geldi mi? Ali Asaf yaşıyor mu? Kalp Atışı 22. son bölüm izle!

Kalp Atışı’nın son bölümü 22. bölümde heyecanlı anlar yaşandı. Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’in başrollerini paylaştığı romantik dizi duygu dolu dakikalarla izleyicileri hüzünlendirdi. Ali Asaf ve Eylül’ün en güzel gününde onları kötü bir sürpriz bekliyordu. Kalp Atışı yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler 23. bölüm fragmanını merak ediyor. Peki Kalp Atışı yeni fragman yayınlandı mı?

SON BÖLÜM ÖZETİ

Ali Asaf ve Eylül, karşılarına çıkan tüm engellere rağmen evlilik yoluna girmişlerdir. Nikâh için  Ali Asaf’ın sürprizi Oğuz sayesinde sorunsuz ilerlerken, Turan komiserden gelen telefon hastanede heyecanlı anların yaşanmasına neden olur.

Süleyman'ın hastaneyi ele geçirme planları acımasızca ilerlemektedir. Tüm bunlar yaşanırken Sultan'ın gelişi olayları yeni bir yöne doğru götürecektir. Peki, kimdir Sultan?  Zaman olarak neden Eylül ile Ali Asaf’ın en mutlu gününü seçmiştir? Aşağıdaki linkten Kalp Atışı son bölümü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

KALP ATIŞI 22. BÖLÜM İZLE

Ali Asaf ve Eylül, karşılarına çıkan tüm engellere rağmen evlilik yoluna girdi. Nikâh için  Ali Asaf’ın sürprizi Oğuz sayesinde sorunsuz ilerlerken, Turan komiserden gelen telefon hastanede heyecanlı anların yaşanmasına neden oldu. Süleyman'ın hastaneyi ele geçirme planları acımasızca ilerlerken Sultan'ın gelişi olayları yeni bir yöne doğru götürdü.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kalp Atışı dizisi yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekran karşısına kilitlerken dizi biter bitmez hayranları yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Kalp Atışı 23. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

KALP ATIŞI 23. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

KALP ATIŞI KONUSU

Dünya ne kadar berbat bir yer olsa da, iyilerin mutlaka kazanacağını kanıtlayan birileri her zaman vardır. Belki de O size hiç adil davranmayan kaderin sunduğu ilk ve tek şanstır. Henüz on sekiz yaşındaki lise öğrencisi Eylül (Öykü Karayel)'ün de kaderini değiştirecek o şansın adı Ali Asaf Denizoğlu (Gökhan Alkan)'dur. Hikayenin başladığı yer Ege'de bir kasabanın lisesi… İkilinin yollarının ayrılıp yıllar sonra tekrar kesiştikleri yer ise İstanbul'un en iyi hastanesinin çatısıdır!