Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalpleri ısıtan balo
Kalpleri ısıtan balo
UNICEF’in, 70’inci yıl balosu, çocukların geleceğine önem veren iş ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerini bir araya getirdi.
Magazin 1 Nisan 2016 - 00:03

UNICEF'in Türkiye'de yürütülen programlarına destek olmak amacıyla düzenlenen 70'inci yıl balosu, çocukların geleceğine önem veren iş ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerini bir araya getirdi.

UNICEF yetkililerinin ev sahipliği yaptığı baloda UNICEF Türkiye Milli Komitesi'nin yardım melekleri Arzu Sabancı, Berrin Zorlu ve Zafer Kozanoğlu balo organizasyonundaki aktif çalışmaları nedeniyle plaket aldılar. İş ve cemiyet hayatından önemli isimlerin yer aldığı gecede Borusan Çocuk Korosu, Nükhet Duru, Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası'nın müzikleri konuklara sunuldu. Gecede ayrıca ünlü ressamların UNICEF'e bağışladığı eserlerinin satışa sunulduğu bir de müzayede gerçekleştirildi.

Geceye katılan Müjdat Gezen, Nükhet Duru'nun konser verdiği sahnede izleyicilerle kısa süre sohbet etti. Gezen, “UNICEF için her şeyi yapabilirim” dedi.