Kanal D Canlı izle: Kanıt: Güvercin Uçuverdi izle – 21 Temmuz Perşembe Kanal D yayın akışı

Kanal D yayın akışı ile 21 Temmuz Perşembe günü Kanal D'de neler var, hangi dizi yayınlanacak öğren ve sevdiğin programı, diziyi kaçırma. Kanal D canlı izle! Bu akşam Kanal D'de Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışma programı ekrana gelecek.

Kanal D Canlı izle: Kanıt: Güvercin Uçuverdi izle – 21 Temmuz Perşembe Kanal D yayın akışı

Kanal D yayın akışı ile bu akşam yani 21 Temmuz Perşembe günü Kanal D hangi programlar var, hangi dizi var öğrenebilirsiniz. Kanal D'de hangi programlar var? Bu akşam Kanal D'de 20.00'de Güvercin Uçuverdi ekrana gelecek. Ardından Kanıt: Ateş Üstünde adlı dizi izlenebilir. Kanal D canlı yayın linki ile online olarak sevdiğiniz programları izleyebilirsiniz. 21 Temmuz Perşembe gününe ait Kanal D yayın akışı şu şekilde…

KANAL D CANLI İZLE

KANAL D YAYIN AKIŞI 21 TEMMUZ PERŞEMBE

06.00 Kalbim Ege’de Kaldı
08.00 Doktorum
09.45 Magazin D
12.30 Hayat Şarkısı
13.45 Tatlı İntikam
16.00 Ben Bilmem Eşim Bilir
18.45 Ana Haber Bülteni
20.00 Güvercin Uçuverdi
22.15 Kanıt: Ateş Üstünde
01.00 Uyuyana Kadar
03.00 Kobra Takibi
04.30 Galip Derviş

GÜVERCİN UÇUVERDİ KONUSU

“Güvercin  Uçuverdi” , hayatı  boyunca  pilot  olmak  istemiş,  ancak bunu bir türlü başaramamış bir halk otobüsü şoförü olan YÜKSEL GÜVERCİN’in hikâyesidir. YÜKSEL  GÜVERCİN,  yıllar  önce  geçirdiği  bir  kaza  sonucu  kör  olan  annesiyle  birlikte yaşamaktadır.  Annesi  oğlunun  pilot  olduğunu zannetmektedir ve  en  büyük  arzusu  gözleri açıldığında  oğlunun  uçağında  uçabilmektir.  Yüksel  ise  annesine  söylemek  zorunda kaldığı bu beyaz yalanı temizlemek için bir an önce pilot olmalıdır. Çünkü annesinin gözAmeliyatına  sayılı  günler  kalmıştır. Yüksel’in  bir  diğer sorunu  ise ilk ve son aşkı olan Sema'yla evlenebilmektir. Ancak  bu  aşkın önünde  büyük  engeller  vardır.  Sema’nın  babası,  Yüksel  Güvercin’e  kızını  vermek istememektedir.  Onun  yerine  Yüksel’in  ezeli  rakibi,  yıllardır  ikinci  pilot  olan  Turgut’u damadı yapmak istemektedir. Bu mücadele Yüksel'i sürprizlerle dolu,  komik bir maceranın içine sürükleyecektir.