Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanal D yayın akışı 16 Haziran: Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle – KANAL D CANLI İZLE
Kanal D yayın akışı 16 Haziran: Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle – KANAL D CANLI İZLE
Kanal D'de bugün fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu ekrana gelecek. Peki bugün Kanal D'de başka hangi programlar, diziler var? İşte 16 Haziran 2016 Kanal D yayın akışı ve Kanal D canlı yayın bağlantısı... Tıkla Kanal D izle...
Magazin 16 Haziran 2016 - 09:02

Kanal D yayın akışı ile bu akşam yani 16 Haziran günü Kanal D hangi programlar var, hangi dizi var öğrenebilirsiniz. Saat 20:00’da Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizinin yeni bölümü ekrana gelecek. Bugün Kanal D'de saat 12:45’i gösterdiğinde Kısmetse Olur isimli program izlenebilir. 15 Haziran Çarşamba gününe ait Kanal D yayın akışı şu şekilde…

Kanal D Canlı Yayın İzle

KANAL D 16 HAZİRAN YAYIN AKIŞI

05.30 Geniş Aile
07.00 Akasya Durağı
09.15 Renkli Sayfalar
12.15 Sahrap’la İftar Sofrası
12.45 Kısmetse Olur
16.30 Arka Sokaklar
18.45 Ana Haber Bülteni
20.00 Kurtlar Vadisi Pusu
00.15 Burada Laf Çok
02.00 Sahur Sohbetleri
03.30 Galip Derviş

KURTLAR VADİSİ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kanal D ve ekranların Türk televizyonlarına damga vuran dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun 300. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Polat Alemdar, küresel güçler ve hanedanlarına karşı verdiği zorlu mücadelede artık bir yolun daha sonuna gelmiştir. Karun önderliğindeki Büyük Konsey Toplantısı yapılacaktır ve Gölge’nin kaderi bu toplantıya bağlıdır.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu haftaki bölümünde diğer yandan Safiye ve Cahit’in düğünü de bu toplantı ile aynı tarihe denk gelir. Karun, armageddon timini kullanarak Polat’a bir tuzak kurar. Armageddon timinin yeni komutanı olarak tayin ettiği Gölge ve Ariel de bu tuzağın bir parçasıdır. Kuzuzade Ailesi’nin büyük düğümü Fehmi’nin Zeynep’le evlenmek üzere çıktıkları tekne yolculuğunda çözülür. Yusuf ve Zeynep’le ilgili büyük sırrı öğrenen Fehmi’nin ailesiyle çıktığı tekne yolculuğundaki asıl amacı belli olur.
Gölge’nin de katılımıyla Yüce Konsey toplanır ve Gölge’yle ilgili son karar verilir. Polat, küresel hanedanların temsil edildiği Büyük Konsey Toplantısı’na karşı nasıl bir hamle yapmayı planlıyor? Fehmi, Yusuf, Kenan ve Zeynep’i tekne yolcuğunda bekleyen sürpriz son ne olacak?