Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanal D’nin yeni dizisi: İnsanlık Suçu! İnsanlık Suçu dizisinin konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var?
Kanal D’nin yeni dizisi: İnsanlık Suçu! İnsanlık Suçu dizisinin konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var?
İnsanlık Suçu dizi Kanal D'nin en yeni dizilerinden biri. Başrollerinde Gizem Karaca, Kaan Yıldırım ve Melike İpek Yalova'nın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosu ile dizisnin konusu merak ediliyor. İşte İnsanlık Suçu hakkında her şey...
Magazin 7 Nisan 2018 - 20:01

Kanal D ekranlarının yeni dizisi İnsanlık Suçu ikinci bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Dizilerin bir bir reyting canavarına yenildiği bugünlerde İnsanlık Suçu dizisinin performansı merak konusu… Peki İnsanlık Suçu dizisinin konusu ne? İnsanlık Suçu dizisinde kim kimdir? İşte dizi ile ilgili bilinmesi gereken ayrıntılar…

İNSANLIK SUÇU YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İnsanlık Suçu yeni bölümde, Cemal’in gelişi Gökdemir Ailesi’ne büyük bir şok yaşatıyor! Yıllar sonra babası ölüm döşeğindeyken, bir amcası olduğunu öğrenen Cemal’in hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır. Babasının sefalet içinde ölmesi, amcasının ise yıllarca zenginlik ve lüks içinde yaşaması Cemal’i öfkelendirir. Amcasından payına düşeni almak için harekete geçen Cemal, İstanbul’a gelir. Burada amcasının holdingine giderek, artık eski hayatını geride bırakmak istediğini ve hakkını almaya geldiğini söyler. Sami ise Cemal’e son derece anlayışla yaklaşır ve ona elinden gelen imkanı sağlayacaktır.

insanlik

Gökdemir Holding’in 30. yıl konferansı için tüm aile toplanmıştır. Holdingte yapılacak olan konferans için hazırlıklar sürerken Cemal gelir. Amcası Sami, konuşma yaptığı sırada Cemal’i karşısında görür ve onu da ailesinin içine alarak herkesle tanıştırır. Ancak bu durumun hemen ardından şirkete gelen polisler tüm dengeleri değiştirir. Polisler Cemal’i aramaktadır ve onu gözaltına alırlar. Tüm Gökdemir Ailesi büyük bir şok yaşar. Başta Sami olmak üzere herkes şaşkındır.

Cemal, tam amcası Sami Gökdemir ile arasını düzeltmeye çalışırken, gerek Gökdemir Malikanesi'nde gerekse Adana'da yaşananlar herkesin hayatını bir kez daha değiştirecektir. Öte yandan Cemal'in en yakın arkadaşı Selim hakkında öğrendiği gerçek onu büyük bir şaşkınlığa sürükler. Peki tüm bu olaylardan sonra Sami Gökdemir, Cemal'e ikinci bir şans verecek mi? Cemal'in kardeşi Esra'nın eve dönmesi hangi olaylara neden olacak? Suna'nın büyük sırrı ne? Suna, Sami, Emel ve Gökhan arasındaki büyük hesaplaşmada neler yaşanacak?

İNSANLIK SUÇU KONUSU VE OYUNCULARI

Adana'nın yoksul mahallelerinden birinde yaşayan Cemal, garsonluk yaparak tüm ailesine bakmaya çalışmaktadır. Hep bir çıkış yolu arayan Cemal'in çaresizliği ağır hasta babasının ölümüyle daha da büyümüştür. Bu acı olayın hayatını kökünden değiştireceğinin ise henüz farkında değildir. Babası son nefesini vermeden önce Cemal'e İstanbul'da zengin bir amcası olduğunu söylemiştir. Varlıklı bir akrabası olduğunu öğrenmek sefalet içinde büyüyen Cemal'i derinden sarsar.

Ülkenin sayılı iş adamlarından olan amcası Sami Gökdemir'in ortaya çıkıp, yeğenine sahip oldukları zenginlikten pay vaat etmesiyle Cemal'in aklı iyice karışır. Annesi Hülya, yılların verdiği husumet ve geçmişin kapanmayan yaraları nedeniyle oğlunu Sami'den ve çevresinden uzak tutmak ister. Ancak Cemal'in yaşamı çoktan geri dönülmez bir yola girmiştir. Annesinin tüm engel olma çabalarına rağmen kaderinden kaçamayan Cemal, amcasının teklifini kabul etmeye mecbur kalacaktır.

insanliksucu3

İstanbul'da yepyeni bir dünyaya adım atan Cemal, Gökdemir ailesine kendini kabul ettirmeye çabalarken kuzeniyle nişanlı olan Suna'ya âşık olmaktan da kendini alıkoyamayacak ve kendini bambaşka hayallere kaptıracaktır. Ne var ki peşini bırakmayan günahları onun umutlarını kısa sürede paramparça etmeye yetecektir. Cemal'in önünde artık sonu belirsiz, çetin bir yolculuk başlamıştır.

insanliksucu1

Yapım: Pastel Film

Yapımcı: Efe İrvül

Yönetmen: Barış Yöş

Senaryo: Can Sinan

Müzik: Sound

Sanat Yönetmeni: Dilek Yelence

Görüntü Yönetmeni: Ali Aslan

Cast direktörü: Yelda Gürkan

insanlik-sucu-oyunculari

OYUNCULAR:

Kaan Yıldırım (Cemal), Gizem Karaca (Suna), Melike İpek Yalova (Cevher), Serkay Tütüncü (Gökhan), Laçin Ceylan (Hülya), Deniz Uğur (Emel), Cankat Aydos (Selim), Cansu Dağdelen (Esra) ve Ahmet Mümtaz Taylan (Sami)

kaanyildirim

Kaan Yıldırım
Cemal Gökdemir

25 yaşında, yakışıklı bir gençtir. Erken yaşta çalışmaya başlamış ve maddi sıkıntılara babasının hastalığı da eklenince liseden sonra okuyamamıştır. Adana'nın iyi restaurantlarından birinde garsonluk yapmaktadır. Zenginliğe ve lükse karşı farkında olmadığı bir zaafı vardır. Babasının ölümünün ardından ortaya çıkan zengin amcasının yaptığı teklifle, hayatı bir anda değişecektir.

gizemkaraca

Gizem Karaca
Suna Değirmenci

23 yaşında narin, kırılgan ve zarif bir genç kızdır. Alçakgönüllü ve sevecen biridir. İyi koşullarda büyüyen Suna, babasının iflası ve ardından kaçıp gitmesiyle büyük bir travma geçirmiştir. Bu süreçte yanlarında olan Sami'yi bir baba gibi kabullenmiştir. Annesi Cavidan'ın bitmeyen istekleri nedeniyle, Sami'nin oğlu Gökhan'la olan ilişkisini kesememektedir.

ahmetmumtaztaylan

Ahmet Mümtaz Taylan
Sami Gökdemir

İlerleyen yaşına rağmen duruşu, giyinişi, tavırları ve konuşması ile hâlâ yakışıklı ve etkileyici bir adamdır. Kardeşi Asaf'ın, yaptığı kötülüğü unutamayan Sami, yıllarca bu yürek yarasıyla yaşamıştır. Tatlı sert yönleri olsa da çoğunlukla bunu göstermez, sert ve acımasız bir ifadeye sahiptir.

melikeipekyalova

Melike İpek Yalova
Cevher Akışık

Fakir bir ailenin çocuğu olan 20 yaşındaki Cevher, oldukça çekici bir kızdır. Kazandığı paranın büyük kısmını eve harcamaktadır. Kendi sonunun da erken ölen annesine benzeyeceğinden korkmaktadır. Azimli, kararlı ve güçlü bir genç kızdır.

serkaytutuncu

Serkay Tütüncü