Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Muhteşem İkili final yapıyor! Kanal D’ye bir şok daha!
Muhteşem İkili final yapıyor! Kanal D’ye bir şok daha!
Muhteşem İkili dizisi final yapma kararı aldı. Kanal D'nin kısa süre önce Koca koca Yalanlar, Bir Umut Yeter ve Bir Litre Gözyaşı dizileri ekranlara veda etmişti. Şimdi ise Kanal D’nin, TMC imzalı, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini ise Barış Erçetin’in üstlendiği sevilen dizisi Muhteşem İkili reytinglere yenik düştü.
Magazin 8 Şubat 2019 - 12:18

Başrollerini İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Öykü Karayel ve Özge Gürel’in paylaştığı Muhteşem İkili ilk olarak perşembe akşamları ekrana gelmiş, sezon arasından sonra salı gününe alınan dizinin reytingleri daha da düşüş göstermişti. Birbirine zıt iki polisin sürükleyici ve eğlenceli hikâyesini ekrana taşıyan Muhteşem İkili dizisi daha fazla dayanamadı ve Kanal D’nin reyting kurbanı olan dizileri kervanına katılan son proje oldu.

FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Muhteşem İkili 12 Şubat Salı akşamı son kez seyirciyle buluşacak.

MUHTEŞEM İKİLİ DİZİSİ NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Kanal D’de büyük umutlarla başlayan ancak istenilen reytingleri alamayan Muhteşem İkili dizisinin yayın günü değişikliği ve oyuncu kadrosuna katılan yeni isimlere rağmen izlenme oranları yakalanmayınca dizi için final yapma kararı alındı. Muhteşem İkili 12. bölümde son kez seyirci karşısında çıkacak.

Son güncelleme: 20:48 - 08.02.2019