Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanal D’den Yüzleşme açıklaması geldi! Yüzleşme final yapacak mı?
Kanal D’den Yüzleşme açıklaması geldi! Yüzleşme final yapacak mı?
Bu sezona yeni projelerle start veren Kanal D'nin dizilerinin çoğu final kararı aldı. Hatta 2 bölümü yayınlanan Yüzleşme dizisinin de final yapacağı konuşuldu. Ancak son gelen açıklamaya göre dizi devam edecek. Yüzleşme dizisi kadrosunda usta isimleri barındırıyor.
Sozcu.com.tr
Magazin 15 Mart 2019 - 10:58

Kanal D akşam kuşağında sadece bir günü lider olarak kapatabiliyor. O da fenomen dizi Arka Sokaklar'ın yayınlandığı akşam. Cuma günlerini sezon başından beri kimseye kaptırmayan Kanal D, diğer günlerde yarışı geride kapatıyor. Kanal D'de bu sezon, Muhteşem İkili, Umut Işığım, Koca Koca Yalanlar, Bir Litre Gözyaşı dizileri final kararı aldı. Son olarak da Yüzleşme dizisinin final yapacağı konuşuldu. Ama son gelen bilgilere göre 2 bölümü yayınlanan dizi devam edecek.

YÜZLEŞME FİNAL YAPACAK MI?

Kanal D’nin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama şu ifadeler kullanıldı:

“Yüzleşme dizisinin bittiğine dair söylentiler gerçek dışıdır. Kanal D yönetimi böyle bir karar almamıştır. Dizinin ilerleyen bölümlerindeki performanslarına göre değerlendirilecektir.”

Yapımcı Bülent Turgut ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Kanal D ile 7 bölümlük anlaşmamız mevcuttur. Şu an için final söz konusu değildir.”

 

Son güncelleme: 23:49 - 16.03.2019