Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanatsız Kuşlar 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ahmet yıkımı atlatabilecek mi?
Kanatsız Kuşlar 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ahmet yıkımı atlatabilecek mi?
Kanatsız Kuşlar dizisinin 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dün yayınlanan yeni bölümden hemen sonra yayınlanan fragman 5. bölümde neler olacak sorusunu da gündeme getirdi. ATV’nin kısa sürede popüler olan dizisi Kanatsız Kuşlar son bölümde, çocuklar annelerinin gizlediği gerçeği öğrenmiş ve yıkılmışlardır. Ahmet'in çocuklara kalacak bir yer bulması babası ile olan ilişkilerinin daha da bozulmasına sebep olur.
Magazin 7 Temmuz 2017 - 09:17

ATV'nin yeni başlayan ve kısa sürede sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar son bölüm 6 Temmuz akşamı izleyicilerle buluştu. Dizinini hemen ardından yayınlanan 5. bölüm fragmanı da bir hayli ilgi gördü

Dizinin yayınlanan bu bölümünde; çocuklar annelerinin gizlediği gerçeği öğrenmiş ve yıkılmışlardır. Ahmet onlara kalacak bir yer ayarlar. Ancak Ahmet’in bu çözümü, babasıyla zaten bozuk olan arasının iyice açılmasına sebep olur. Çocuklar annelerinin gizlediği gerçeği öğrenmiş ve yıkılmışlardır. Ahmet onlara kalacak bir yer ayarlar. Ancak Ahmet’in bu çözümü, babasıyla zaten bozuk olan arasının iyice açılmasına sebep olur. Nefise ne olursa olsun, çocuklarıyla birlikte olup, yeni bir ev kiralamaya karar vrir. Ancak Azime’nin Nefise’yi villadan göndermek istemez

KANATSIZ KUŞLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Annelerinin gizlediği gerçeği öğrenen çocuklar büyük bir hayal kırıklığı yaşamışlardır. Ahmet onlara kalacak bir yer ayarlar. Ancak Ahmet’in bu çözümü, babasıyla zaten bozuk olan arasının iyice açılmasına sebep olur. Nefise ne olursa olsun, çocuklarıyla birlikte olup, yeni bir ev tutmaya karar verir. Oysa Azime’nin Nefise’yi villadan göndermeye niyeti yoktur. Muzaffer ise giderek Nefise’ye bağlanmaya başlamıştır. Nefise’yi herkesten kıskanan Muzaffer, beklenmedik bir karar verir ve ona şok edici bir teklifte bulunur. Öte yandan Emel, Zeynep ve Onur’un giderek yakınlaşmalarını kıskanmaya başlamıştır. Onur’un Zeynep’e şirkette çalışması için iş teklif ettiğini öğrenen Emel, Zeynep’in işe girmesini engellemek için bir plan yapar.

KANATSIZ KUŞLAR OYUNCU KADROSU

Melis Tüzüngüç – Zeynep

Fedakar bir abla rolünde.Kardeşleri uğruna, tüm hedeflerinden vazgeçse de, hayat ondan vazgeçmeyecek.  Onur’un hayatına girmesiyle heyecanlanacak, Ahmet ve Onur arasında kalbinin sesini dinlemeye çalışacaktır.

Ümit İbrahim Kantarcılar – Onur

Başarılı  bir iş adamıdır. Aralarındaki sosyal, kültürel, ekonomik uçuruma rağmen, ZeynepE olan aşkıyla her şeyin üstesinden gelecektir.

Ahmet Varlı-Ahmet

Kalbi büyük, dünyası küçük bir delikanlı… Zeynep’e duyduğu aşkı, sevgisi karşılıksız kalsa da, o bu sevdaya sahip çıkacak… En büyük rakibi Onur’a karşı, büyük yüreğiyle her zaman savaşacak…

Deniz Bolışık-Nefise

İyi ve cefakar bir annedir.  Çocukları için kendinden vazgeçmeye hazırdır. Çaresiz, bir o kadar da kırılgan… Hayat ona sürprizler hazırlarken, O ailesini bir arada tutmak için elinden gelen her şeyi yapan bir kadın rolünde.

Fatih Al-Muzaffer

Zengin bir  iş adamı. Hayatına, Nefise’nin girmesiyle bütün yaşamı değişecektir.

Servet Pandur-Azime

Nefise’nin görümcesi, görünürde en iyi dostu, gerçekte en büyük düşmanı… Muzaffer’in malikanesinin emektar hizmetlisi. Çocukların; kurnaz, çıkarcı, çoğu zaman tehlikeli halalarıdır..

KANATSIZ KUŞLAR KONUSU

Kısa bir süre önce babalarını kaybeden Zeynep, Emre, Cemre ve en küçük kardeşleri Aysun’a sadece yoksulluk miras kalmıştır. Hayattaki tek dayanakları, onlar için her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olduğunu bildikleri anneleri Nefise’dir.

Nefise, erken yaşta anne olmuş, çocuklarına yetebilmek ve onları yaşatabilmek için adeta çırpınmaktadır. Hayatın yükünü taşıyamaz hale geldikleri zor günlerde Nefise ve ailesini derinden etkileyecek bir olay yaşanır.

Dİğer yandan Nefise’nin büyük kızı Zeynep, ona gönülden bağlı olan Ahmet’in hislerine mesafeli durmaktadır. Ahmet’in yanında çalışmaya başladığı gün, birlikte gittikleri bir iş görüşmesinde, Onur ile tanışması, zamanla dokunan herkesi yakacak olan aşk kıvılcımlarını da ateşlemiştir…