Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanatsız Kuşlar 7. ve yeni bölüm bölüm fragmanı. Nefise’nin büyük fedakarlığı ne?
Kanatsız Kuşlar 7. ve yeni bölüm bölüm fragmanı. Nefise’nin büyük fedakarlığı ne?
ATV'nin yeni dizisi Kanatsız Kuşlar'ın 7. bölüm fragmanını yayınladı. İlk bölümünden itibaren duygusal sahneleriyle dikkat çeken dizi tüm izleyenleri derinden etkilemişti. Duygu yüklü sahneleri ile dikkat çeken dizinin oyuncu kadrosu ve 7. bölüm fragmanına dair tüm detaylar yazımızda bulabilirsiniz. Nefise hangi büyük fedakarlığı yapıyor? Tuba'nın hamileliği nelere yol açacak?
Magazin 27 Temmuz 2017 - 08:41

Kanatsız Kuşlar 7. bölümüyle izleyenleri yine ekrana kilitleyecek. ATV’nin yeni dizisi Kanatsız Kuşlar son bölümde Nefise ve Muzaffer arasındaki bağlılık kuvvetleniyor. Fragmanı yayınlanan yeni bölümde çocuklar büyük bir şok yaşıyor. Heyecan yine doruk noktaya çıkıyor.

KANATSIZ KUŞLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çocuklar annelerinin gizlediği gerçeği öğrenmiş ve yıkılmışlardır. Ahmet onlara kalacak bir yer bulmaya çalışır. Ancak Ahmet'in bu çözümü, babasıyla zaten bozuk olan arasının iyice açılmasına sebep olur. Nefise ne olursa olsun, çocuklarıyla birlikte olmaya karar verir. Oysa Azime'nin Nefise'yi villadan göndermeye niyeti yoktur. Muzaffer ise giderek Nefise'ye bağlanmaya başlamıştır.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“İnsan kendi kaderini kendi çizer!”

Nefise, Tuba’nın hamileliğini öğrenince vicdanı ile çaresizliği arasında sıkışıp kalır. Nefise’nin villadan gitmesini istemeyen Muzaffer ise ona yeni bir teklifte bulunur. Diğer yandan, Tuba ve Zerrin, Tuba’nın tekrar villaya dönebilmesi için ilginç bir plan yapar. Emel, Onur’la Zeynep’in sevgili olduğunu öğrenir. Kıskançlıktan gözü dönen Emel, Onur ve Zeynep’i ayırmak için hiç beklenmedik biriyle tehlikeli bir işbirliği yapar. Azime ise Zeynep’e, Onur’la ayrı dünyaların insanı olduğunu göstermek için acımasız bir oyun oynar. Nefise ise oğlunu kurtarabilmek için büyük bir fedakârlık yapmak zorunda kalır.

7, BÖLÜM FRAGMANI


KONUSU:

Bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesi

Genel Hikaye

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

OYUNCU KADROSU

Melis Tüzüngüç Zeynep

Fedakar bir abla… Kardeşleri uğruna, tüm hedeflerinden vazgeçse de, hayat ondan vazgeçmeyecek…. Güzel kalbi, Onur’un hayatına girmesiyle bir başka atarken, Ahmet ve Onur arasında kalbinin sesini dinlemeye çalışacak…

Ümit İbrahim Kantarcılar Onur

Başarılı, geleceği parlak, genç bir iş adamı… Aralarındaki sosyal, kültürel, ekonomik uçuruma rağmen, Zeynep’te bulduğu aşkla tüm engelleri kaldıracak…

Ahmet Varlı Ahmet

Kalbi büyük, dünyası küçük bir delikanlı… Zeynep’e duyduğu aşkı, sevgisi karşılıksız kalsa da, o bu sevdaya sahip çıkacak… En büyük rakibi Onur’a karşı, büyük yüreğiyle her zaman savaşacak…

Deniz Bolışık Nefise

Önce anne… Çocukları için kendinden vazgeçmeye hazır… Sonra kadın… Çaresiz, bir o kadar da kırılgan… Hayat ona sürprizler hazırlarken, O ailesini bir arada tutmak için ümitsizce çırpınacak….

Fatih Al Muzaffer

Güçlü ve otoriter bir is¸adamı… Varlıklı bir ailenin temsilcisi… Hayatına, Nefise’nin girmesiyle tüm düzeni değişecek..

Servet Pandur Azime
Nefise’nin görümcesi, görünürde en iyi dostu, gerçekte en büyük düşmanı… Muzaffer’in malikanesinin emektar hizmetlisi. Çocukların; kurnaz, çıkarcı, çoğu zaman tehlikeli, istediği zaman eğlenceli halaları….

Son güncelleme: 08:42 - 27.07.2017