Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanatsız Kuşlar bu akşam neden yok? Kanatsız Kuşlar bitti mi?
Kanatsız Kuşlar bu akşam neden yok? Kanatsız Kuşlar bitti mi?
Dizi severler bu akşam ATV yayın akışına baktığında hayal kırıklığına uğradı. Kanatsız Kuşlar bu akşam neden yok? sorusunun cevabı merak ediliyor. Günümüzde birçok dizinin reyting canavarına yenilmesi sonucu yayın hayatını noktalaması nedeniyle Kanatsız Kuşlar bitti mi? sorusu akıllara geliyor. İşte diziye ilişkin son detaylar...
Magazin 19 Nisan 2018 - 17:51

Kanatsız Kuşlar dizisi bu akşam ATV yayın akışında yer almıyor. ATV bu akşam Fenerbahçe-Beşiktaş maçını yayınlayacak. Dizinin de bu nedenle yeni bölümünün ekrana gelmediği düşünülüyor. Haftaya ise yeni bölüm ile ekranlara geleceği tahmin ediliyor…

atv-yayin-akisi

KANATSIZ KUŞLAR DİZİSİNİN KONUSU NE?

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun – Serkan Can İpekören’in üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.