Kanserle mücadele eden Billur Kalkavan zatürre oldu

Akciğer kanseriyle mücadele eden oyuncu Billur Kalkavan, sosyal medya hesabından zatürre olduğunu açıkladı.

Akciğer kanseriyle mücadele eden oyuncu Billur Kalkavan, Instagram hesabından paylaştığı video ile sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Zatürre olduğunu belirten Kalkavan, “Merhabalar, biliyorum epeydir paylaşım yapmadım. Herkes arıyor soruyor. Ama cevap verecek halim olmadı. Çünkü hastanede zatürre oldum. Bayağı tatsız şeyler yaşadım. O yüzden hiç enerjim olmadı güzel paylaşımlar yapacak. Ama merak etmeyin tedavilerim çok güzel ilerliyor. Sadece nefes almakta biraz zorlanıyorum. Ciğerimden su boşaltıldı. Tedavilerim, kemoterapi güzel gidiyor” ifadesini kullandı.

“NE OLUR BANA SİTEM ETMEYİN”

Oyuncu bir de sevenlerinden ricada bulundu: “Biraz anlayışlı olmanızı rica ediyorum. Çünkü içinden geçtiğim şey hiç kolay değil, yaşamayan bilemez. Çektiğim sıkıntıları, acıları, sızıları, içtiğim ilaçları… Gerçekten zor bir süreçten geçiyorum. Lütfen bana sitem etmeyin, ‘niye cevap vermedin seni kaç kere aradım’ diye. Hiç aramayabilirim. Onun için ne olur bana sitem etmeyin. Lütfen benim durumumu anlayın.”

Dünyanın en küçük milyarderinin lüks hayatı İlginizi Çekebilir Dünyanın en küçük milyarderinin lüks hayatı Çağlar Ökten'in oğlu o yorumu görünce sinirlendi: Seda Sayan annem değil İlginizi Çekebilir Çağlar Ökten'in oğlu o yorumu görünce sinirlendi: Seda Sayan annem değil Mahkeme karar verdi: Cinsel ilişki sırasında kondomu çıkarmak suç sayıldı İlginizi Çekebilir Mahkeme karar verdi: Cinsel ilişki sırasında kondomu çıkarmak suç sayıldı

 

Loading...