Sözcü Plus Giriş

Kara Sevda 35. yeni bölüm izle: Emir ve Kemal son kez yüz yüze

Kara Sevda bu akşamki 35. bölümü ile sezon finaline giriyor. Kara Sevda yeni bölümde kardeşi Zeynep ile Emir'in ilişkilerini öğrenen Kemal, deliye dönerken soluğu Emir'in yanında alıyor.

Güncellenme: 18:40, 15/06/2016
Kara Sevda 35. yeni bölüm izle: Emir ve Kemal son kez yüz yüze

Star TV’de çarşamba akşamları yayınlanan ve her bölümü büyük ses getiren Kara Sevda’nın 35. bölümü bu akşam yayınlanacak. Kara Sevda yeni bölümde Kemal gördükleri karşısında kafasından vurulmuşa dönüyor; çünkü kardeşi Zeynep ile Emir’in birlikte olduğunu öğreniyor.

 

KEMAL YASAK AŞKI ÖĞRENDİ

Bir süredir Zeynep’in hareketlerinden şüphelenen Kemal en sonunda dayanamayarak kardeşinin telefonunu karıştırıyor. Telefonda karşılaştığı tablo sonrası Kemal adeta beyninden vurulmuşa dönüyor; çünkü Emir ile yaşadığı yasak aşkı öğreniyor. Kardeşine bağırıp çağıran Kemal hiç vakit kaybetmeden soluğu Emir’in yanında alıyor. İkili sezon finali öncesi bir kez daha karşı karşıya geliyor. Bakalım bu düellonun kazananı kim olacak? Ozan ise hapishanede kendisine gelen gizli bir belge ile aldatıldığını öğreniyor. Ozan ikilinin dudak dudağa çekilmiş fotoğrafının ardından sinir krizleri geçiriyor.

 

KEMAL VE NİHAN KILIÇLARINI ÇEKİYOR

Kemal'in Emir'i bitirmek için yaptıklarının ardından bir de Asu ise sözlenmesi Nihan'ı daha da öfkelendiriyor. Nihan Kemal'e “Sen bundan sonra yaşanacakların sonucuna katlanacaksın. Başlattığın yangını sonuna kadar izle” derken Kemal ise “Suçu benim üzerime atarak kendini rahatlatma” diyor ve bulunduğu yeri terk ediyor.

Kara Sevda 35. bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

STAR TV CANLI İZLE

Kara Sevda yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

KARA SEVDA 35. BÖLÜM