Sözcü Plus Giriş

Kara Sevda 55. bölüm fragmanı izle: Emir’in gözü dönüyor

Kara Sevda 55. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Kemal'in Deniz'i kaçırmasının ardından gözü dönen Emir Soyderelerin evini ateşe vermek için harekete geçiyor.

null
Güncellenme: 16:09, 04/02/2017
Kara Sevda 55. bölüm fragmanı izle: Emir’in gözü dönüyor

Star TV’nin ve ekranların heyecan dolu dizisi Kara Sevda’nın 55. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Kemal plan yaparak kızı Deniz’i Emir’in evinden kaçırıyor. Bu olayın ardından çılgına dönen Emir, Soyderelerin evine giderek kaldıkları yeri ateşe vermek istiyor. Bakalım Emir bunda başarılı olabilecek mi?

Kara Sevda 55. bölümüyle 8 Şubat Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…

KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Emir, Kemal'in Deniz'le ilgili gerçeği öğrenmesinden hareketle yol haritasını belirler. Emir'in kendileriyle ilgili bütün gerçekleri bildiğinden habersiz olan Nihan ve Kemal ise Emir'i alt etmek için birlikte harekete geçer.

Nihan, taburcu olup eve geldiğinde Kemal için yazdığı defterin eşyaları arasından çıkmaması üzerine büyük bir korkuya kapılır. Defterin yokluğu, Nihan ve Kemal'i yeni bir sorunun önüne atar. Emir, defteri bulup okuduysa ve ipuçlarını takip ettiyse, her şeyi biliyor demektir ve bu, Emir'in yeni bir plan yaptığını göstermektedir.

Kemal ve Nihan, önce Emir'in neyi ne kadar bildiğini netlemeye çalışırken, Emir'in gerçekten de Nihan'la Kemal'i alaşağı edecek bir planı vardır: Deniz'i alıp gitmek. Diğer yanda Emir Leyla için planladığı kumpasta sona gelir. Leyla evi ile Kozcuoğlu hisseleri arasında bir tercih yapmak zorunda kalır.