Sözcü Plus Giriş

Kara Sevda 58. bölüm 2. fragmanı izle: Nihan sırra bir adım daha yaklaşıyor

Kara Sevda 58. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Nihan kardeşi Ozan'ın katilini bulmaya bir adım daha yaklaşıyor.

null
Güncellenme: 11:31, 28/02/2017
Kara Sevda 58. bölüm 2. fragmanı izle: Nihan sırra bir adım daha yaklaşıyor

Star TV’nin herkesi ekran başına kilitleyen dizisi Kara Sevda’nın 58. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Zeynep intihar ederken Kemal odaya girip kardeşini kurtarıyor. Öte yandan Nihan sır perdesini aralayacak anahtarı Kemal’den alıyor ve kardeşini öldüren kişiye bir adam daha yaklaşıyor. Ozan’ı Zeynep mi öldürdü?

Kara Sevda 58. bölümüyle 1 Mart Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…

KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nihan ile Kemal, hediye paketinde bulamadıkları cevabın çok yakınlarında gizlendiğini fark eder. Zeynep'i son anda kurtaran Emir, onunla birlikte Kemaller'le aynı mekandadır. Emir'in plansız bu adımı, gerçeğe uzanan yoldaki ilk büyük gedik olacaktır. Zeynep'in bu cehennemden kurtuluşu çok zordur. Kemal'in o depoda bulacağı ipucu doğru kullanılırsa, katilin kartviziti işlevini görecektir.

Asu, Emir'in Nihan ile Kemal'i sonsuza kadar ayırabileceği planından neden vazgeçtiğini anlayamaz. Ama artık bu konuda Emir'e teslim de olmayacaktır. Ozan'ın katilini arayan kara sevdalılara Asu, uzaktan bir işaret fişeği yollar.

Zeynep, başına gelenleri öğrendiğinde, Emir'in kendisini Nihan için gözünü kırpmadan kurban edeceği gerçeğiyle bir daha yüzleşir. Zeynep'in yüreğinden kopacaklar da, onun kara sevdasının mührünü taşıyacaktır.

Nihan ve Kemal'in sorularına bulacağı her cevabın bir noktasında Zeynep kendine yer bulur. Zeynep ekseninde, Kemal ile Nihan ilk dakikadan karşı karşıya yer almaya başlar. Öte yandan komiser Hakan da elindeki ipuçlarından biri olan düğmeyi incelemeye gönderir. Katilin parmak izi belki de o düğmededir.
Kemal, sorularına cevap almak için Zeynep'le yüzleşmeye karar verir. Kemal bu yüzleşmede bambaşka bir gerçekle sarsılacaktır. Diğer tarafta Emir ise Nihan'ın anneliğini itibarsızlaştıracak bir plan yapar. Ancak Nihan'a artık boyun eğdirmesi imkansızdır. Bu elin rövanşı da olacaktır.

Kendisine doğru yaklaşan adımların sert sesini her geçen gün daha net duyan Zeynep, soluksuz kalır. Deşifre olmamak için son bir ümitle Tarık'tan yardım ister. Tarık ile Zeynep'in tehlikeli harekatı başladığında; Kemal gerçeği öğrenmek uğruna elini ateşe uzatır.

Kemal, büyük resmin parçalarını bir araya getirdiğinde, son eksik parça Zeynep ile arasında birkaç adım kalacaktır.