Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kara Sevda 63. bölüm fragmanı izle: Kemal işkence görüyor!
Kara Sevda 63. bölüm fragmanı izle: Kemal işkence görüyor!
Kara Sevda 63. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Seva yeni bölümde Kemal'e işkence ediliyor. İşkenceye daha fazla dayanamayan Kemal, Asu'yu öldürdüğünü söylüyor.
Magazin 3 Nisan 2017 - 15:19

Star TV’nin çarşamba günlerine damga vuran dizisi Kara Sevda’nın 63. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Kemal ile Emir kavgaya tutuşuyor. Her seferinde Emir’e üstünlük sağlayan Kemal daha sonra yakalanıp işkence görüyor. Bu olayın ardından Kemal, Asu’yu öldürdüğünü söylüyor.

Kara Sevda 63. bölümü ile 5 Nisan Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Asu'nun odasında bulunan korkunç izler ve deliller Asu'nun öldürüldüğünü gösterirken, polisler cesedini bulmak için harekete geçer. Kemal ve Nihan, bu cinayet soruşturmasını incelemek için görevlendirilen Komiser Mercan'la bu sırada tanışır. Mercan, bu tanışıklığın Kemal ve Nihan'la daha uzun karşılaşmalar içereceğini ima ederken, Nihan, Mercan'ın Kemal'e tavırlarından ilk andan rahatsız olur. Kemal'in ise huzursuz olduğu kimsenin bilmediği başka bir gerçek vardır: Asu'yu son gören kendisidir.

Asu'nun ölümünde baş düşmanının parmağı olduğunu düşünen Emir, hem kendisini annesinin gözünde aklamak, hem de Kemal'den sonsuza kadar kurtulmak için gerçeğin peşine düşer. Kemal ise üstündeki şüphelerin izinden giderek olayı çözmeye çalışırken, Mercan'ın yakın markajından kurtulamaz. Tabii ki Mercan da Nihan'ın yakın markajından kurtulamayacaktır.

Öte yandan Asu'nun Ozan cinayetindeki rolüyle ilgili gerçekleri bilen tek insan olan Gürcan'dan kötü haber gelir. Umutların tükendiği anda, Ozan'a yapılacak otopsiyle ilgili gerekli izin çıkar.

Zeynep ve Hakan nikah tarihi alır. Zeynep, bu kararını son kez Emir'e bildirmek için karşısına çıktığında Emir'den beklemediği bir restle karşılaşır.

Kemal'in etrafı Asu'nun cinayetiyle sarıldığında kurtuluşu için tek bir yol vardır. O yolun önündeki en büyük engel ise Emir Kozcuoğlu'dur.