Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kara Sevda 64. bölüm fragmanı izle: Tarık intihar ediyor
Kara Sevda 64. bölüm fragmanı izle: Tarık intihar ediyor
Kara Sevda 64. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Mercan Komiser, tüm ayrıntıları birleştirip Ozan'ı kimin öldürdüğünü açığa çıkarıyor.
Magazin 10 Nisan 2017 - 11:16

Star TV’nin her bölümü izleyiciyi alt üst eden dizisi Kara Sevda’nın 64. bölümü yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Mercan Komiser Ozan cinayetini açığa kavuşturmak için her detayı inceliyor ve sonunda bir sonuca ulaşıyor. Kemal ve Nihan Ozan’ı öldüren ismi duyunca neye uğradıklarını şaşırıyor. Tüm bunlar yaşanırken Kemal’in kardeşi Tarık intihar ediyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kemal'in Asu'yla ilgili soruşturmanın baş şüphelisi olması, Emir'in eline Kemal'le olan savaşını bitirmesi için büyük bir fırsat sunar. Ama önce Kemal'den Asu'yu öldürdüğüne dair bir itiraf almalıdır.

Kemal'in kaçırıldığını fark eden Mercan, Nihan'a bu durumu haber verir. Nihan sevdiği adamı yok etmek için hiçbir fırsatı kaçırmayacak olan Emir'in bu işin ardında olduğundan emindir. Nihan, Kemal'i bulup kurtarabilmek için Emir'e boyun eğmeyeceği riskli bir yol haritası çıkarır.

Ozan cinayeti sonsuza kadar gizli kalmaya mahkum mu kalacak? Ozan cinayetinin son delilini ortadan kaldırmayı başaran Zeynep ve Tarık için bu hikaye unutulmayacak bir sona doğru adım adım yol almaktadır.

Kemal kurtuluşu için bütün kapıları zorlarken, Nihan bu kusursuzmuş gibi görünen kumpasın en somut açığını fark eder. Kemal ile Nihan'ın birlikte attığı her adım Kemal'in kurtuluş umudunu hiç olmadığı kadar güçlendirir. Öte yandan Nihan bütün imkansızlıkların içinde Kemal'in doğum gününü kendine has bir yöntemle kutlayacaktır. İki kara sevdalı, zifiri karanlığın içinde yıldız gibi parlamaya devam edecektir.

Asu'nun planı suya düşüyor. Kemal ile Emir, iki ayrı kanattan Asu'yla ilgili gerçeklere doğru ilerlerken bu yarışın en zayıf halkası Tufan olacaktır. Bir yanda Kemal'in, diğer yanda polislerin kuşatması yaklaştıkça, Asu kurduğu oyunun altında kalır. Asu'yu yıkıntıların arasından sağ salim kurtarabilecek tek çıkış bileti kanla kaplı olacaktı.