Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kara Sevda 66. bölüm 2. fragmanı izle: Nihan’a şok
Kara Sevda 66. bölüm 2. fragmanı izle: Nihan’a şok
Kara Sevda 66. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Kemal ve Nihan tam mutluluğu bulmuşken yine başlarına kötü olaylar geliyor.
Magazin 24 Nisan 2017 - 15:43

Star TV’nin ve ekranların sevilen dizisi Kara Sevda’nın 66. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Kemal ve Nihan artık kendi evlerinde kızlarıyla birlikte aile saadeti yaşarken yine olumsuz bir olayla karşılaşıyorlar. Polis yeni yaşadıkları eve gelerek Nihan’ı gözaltına alıyor. Peki, Nihan neden gözaltına alınıyor. Öte yandan Zeynep, Hakan ile evlenmeyi kafasına koyarken Emir buna engel olmaya çalışıyor.

Kara Sevda 66. bölümü 26 Nisan Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…

KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kemal'in otopsi raporunun ardından Nihan'la arasına koyacağı mesafe, Nihan’ı şüphe içinde bırakır. Kemal, ilk şokun ardından Tarık'la yüzleşmek için harekete geçer. Tarık ise Emir’i öldürmek için ant içmişken hiç beklemediği bir itirazla karşılaşır.

Asu'nun katil Tarık itirafı, Mercan'ın da aynı isme yönelmesiyle Nihan için dikkate değer bir iddia halini alır. Öte yandan Emir, gerçeklerin ortaya çıkacak olmasının rahatlığıyla, Nihan'ın üstündeki baskısını artırır. Nihan bu baskıya bütün gücüyle direnirken, Emir kazanacağını bilmenin rehaveti içindedir.

Emir, Zeynep'in tekrar eden sancılarına şahit olduğunda oğluyla ilk gerçek temasını da yaşar. Öte yandan Zeynep, Hakan'la nikah günü yaklaşırken Emir ile ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Leyla, Kozcuoglu Holding'de yaşanan aşırı kar artışının ardındaki gerçekleri araştırmaya başlar. Ancak Emir'in aylardır planladığı şirket hamlesi gerçekleşmek üzeredir. Bu planın emniyet freni ise Nihan'dır.

Nihan, Kemal'e ulaştığında artık soruları ve cevapları bir kenara bırakır. Sevdası için edebileceği en büyük yemini eder. Ancak Kemal için gerçeklerin ağırlığını sırtından indirmek kolay değildir. Tarık ile Kemal'in büyük yüzleşmesi Nihan ile Kemal'in sevdasına da yön verecektir.

İki kara sevdalı var gücüyle bütün çetin cephelere karşı mücadelesini sürdürürken, Emir bu savaşı nasıl kolayca bitirebileceğini ispatlayacaktır.

Son güncelleme: 16:32 - 24.04.2017