Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Karadenizli İmera, Kerimcan Durmaz’ı hedef aldı!
Karadenizli İmera, Kerimcan Durmaz’ı hedef aldı!
Karadeniz müziğinin temsilcilerinden Grup İmera, Trabzon’da sahne alan Kerimcan Durmaz’ı ağır bir şekilde eleştirdi. İmera, “Bu rezilliklere prim verilmesin” dedi.
Magazin 19 Nisan 2018 - 09:14

Ömercan ALTAY

Karadenizli müzik grubu İmera, Trabzon'da bir mekânda sahneye çıkan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ı topa tuttu. Karadenizli gençlerin de Kerimcan Durmaz’a olan bu ilgisine bir anlam veremediğini belirten İmera, açtı ağzını yumdu gözünü. İmera, Instagram’daki videoları, dansı, giyimi ve DJ’lik performansıyla çok büyük bir hayran kitlesi toplayan Durmaz hakkında şöyle konuştu: “Bu tepkimin Kerimcan Durmaz isimli vatandaşın kesinlikle yaşam ve cinsel tercihiyle alakası yok. Ortada yapılan bir sanat yok. Ortada büyük bir samimiyetsizlik ve ahlaksızlık var. Birçok kişiye ‘Oğlunuz bunun gibi davranışlarda bulunacak’ desek bizimle kavga eder, seni dövmeye yeltenir. Ama konserinin 2 gün önceden tüm locaları doluyor.

Mekanlar bizim istediğimiz çok cüzi ücretleri vermekten kaçınırken, böyle insanlara bir şey hak etmediği halde yüksek rakamlar ödüyor. Bu rezilliklere prim verilmesini de doğru bulmuyoruz” ifadelerini kullandı.
kerimcandurmaz_16_9_1524118313

Son güncelleme: 15:39 - 19.04.2018