Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Karahan diyetini açıkladı!
Karahan diyetini açıkladı!
Oyuncu Pelin Karahan geçtiğimiz gün Akmerkez’de alışveriş yaparken görüntülendi.
Emre ÇEVİK
Magazin 17 Nisan 2019 - 07:22

Özel bir televizyon kanalında yemek programının bittiğini söyleyen oyuncu, biraz çocukları ile vakit geçirmek istediğini ve onlarla tatile çıkmak istediğini belirtti. Oldukça fit bir görünüme kavuştuğu dikkatlerden kaçmayan Karahan özel diyetini basın mensuplarıyla paylaştı. Güzel oyuncu ”Karbonhidratsız ve şekersiz bir beslenme düzeni yaptım otomatikmen zayıfladım. Bir de yemek programı bitti biz orada sabahlara kadar yemek yiyorduk sarmalar, baklavalar o yüzden bitince bana da iyi geldi bir anda zayıflayıverdim ” dedi.

İNTERNET ÇAĞIMIZIN GERÇEĞİ!

Yeni sezonda dizi teklifleri aldığını ve oyunculuğu özlediğini söyleyen Karahan internet dizileri hakkındaki görüşlerini anlattı Karahan “Sıcak bakıyorum tabi ki, sonuçta internet dizileri çağımızın gerçeği” dedi.

ALİ DEMİR'İN 100 BİN TAKİPÇİSİ VAR!

Çocuklarının çok fazla teknolojiye meraklı olmadığını belirten güzel oyuncu “hiç sevmezler ve ilgilenmezler, çocuklarımın instagram hesabını bile annem bizim elimizde olsun kötü niyetli insanların eline geçmesin diye, doğduklarında açmış çok şaşırmıştım ama sonradan haklı buldum. Hatta Ali Demir'in hesabında 100 bin takipçisi var. Biz bunu ticari anlamda düşünmedik ama ileride kullanmak isterse diye hazırda tutuyoruz. Benimkiler çok fazla telefonla ilgilenmezler mesela, çok istemezler. Anneleri çok sevmiyor ondan öyleler galiba ben hala çocuk ruhluyum baksanıza Susam Sokağı’nın tişörtüyle çıktım bugün” dedi.

BEDRİ ÇOK OTORİTER BİR BABADIR!

Gazetecilerin ‘Pelin Karahan'ın çocukları anneden mi yoksa babadan mı daha çok çekinir’ sorusuna net bir cevap veren Karahan “Bedri'den inanılmaz çok çekinirler anlatamam sizlere. Bazen ağlıyorlar ben kızıyorum beni hiç iplemiyorlar sonra babası bir geliyor mum kesiliyorlar. Evde birinden çekinmesi taraftarıyız ve bunun da baba olması daha doğru oluyor. Yok diyorsa yoktur. Tabi bana karşı öyle olmuyor daha yumuşak bana yok olmuyor hiç” diyerek gülümsedi ve gazetecilere teşekkür ederek alışverişine kaldığı yerden devam etti.