Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Karar verildi: Survivor Cumali takımını değiştirdi mi?
Karar verildi: Survivor Cumali takımını değiştirdi mi?
Survivor 2018'de son ada konseyinde Nagihan Karadere'den gelen talep ile Survivor tarihinde bir ilk yaşandı. Nagihan, Cumali'nin sürekli sayı kaybetmesi nedeniyle karşı tarafa geçmesini istedi. Acun Ilıcalı bu isteğin önce değerlendirilip ardından yanıtlanacağını açıkladı. Peki Cumali karşı takıma geçti mi? İşte ayrıntılar..
Magazin 12 Nisan 2018 - 21:26

Nagihan Karadere, son ada konseyinde ilginç bir istekte bulunarak sürekli olarak oyun kaybettiklerini ve bu durumun artık kendi üzerinde çok güç bir durum yarattığını söyleyerek yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı'dan özel bir ricada bulundu. Takım adına rica eden Nagihan, Cumali'yi çok sevdiklerini ancak çok başarılı olmadığını söyleyerek Cumali'nin karşı takıma geçmesini talep etti.

Alp Kırşan, son bölümde Acun Ilıcalı’nın kararını açıkladı: “Gönüllüler takımının bazı istekleri olmuştu. Cumali’nin karşı takıma geçmesi ile ilgili. Bu isteklerinin mümkün olmadığı anlaşıldı. Cumali’ye başarılar diliyoruz.” dedi.

Son güncelleme: 21:27 - 12.04.2018