Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Karate Kid filminin konusu ne? Karate Kid oyuncuları kimler?
Karate Kid filminin konusu ne? Karate Kid oyuncuları kimler?
Bir döneme damgasını vuran film Karate Kid'in günümüz uyarlaması bu akşam televizyonda yayınlanacak. Harald Zwart'ın yönettiği 2010 yapımı ABD filmi olan Karate Kid, 1984'teki Karate Kid filminin günümüz uyarlaması olarak çekildi. Peki Karate Kid filminin konusu ne, oyuncuları kimler?
Magazin 7 Haziran 2020 - 16:06

2010 yapımı Karete Çocuk filmiyle, efsanevi seksenli yıllar kült yapımlarından The Karate Kid’e Jackie Chan esintili yeni bir yorum getiriliyor. İşte Karate Kid filminin konusu ve oyuncuları…

KARATE KID KONUSU NE?

Dre'in annesi Çin'de iyi bir iş bulur ve Detroit'i terk edip buraya taşınırlar. Dre, bu yeni şehirde arkadaş edinme konusunda çok zorluk çeker. Sınıf arkadaşı Mei Ying'e yakınlık hisseder ancak kültür farkı böyle bir arkadaşlığı olanaksız kılmaktadır. Daha da kötüsü, sınıfın kabadayısı olan Cheng, Dre'ye düşman olup nefes aldırmamaya yeminlidir.

Cheng, dövüş sanatlarında en yetenekli öğrencilerden biridir ; bu yeteneğini de vahşice ve etik olmayan bir şekilde kullanır. İlk kavgayı kaybeden Dre, sonrasında fırsat buldukları her anda Cheng ve çetesi tarafından dövülür.

KARATE KID OYUNCULARI KİM?

Jackie Chan

Jaden Smith

Tarajı P. Henson

Wenwen Han